Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek vacsorára, hogy...

Mit egyek vacsorára, hogy éjszaka ne ébredjek fel az éhségtől? Fogyás céllal keveset és korán vacsorázom.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
fehérjét lassabban bontja le a szervezett, főtt tojás, párolt csirke és társai
2015. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán akkor később és/vagy többet vacsorázz... Ha tudod, inkább korábban egyél valamivel kevesebbet... Elvileg lennie kellene egy megfelelő pontnak, bár nem mindannyian tudunk könnyedén kalóriadeficitben enni, ezt elég jól ismerem.


Ha durván keveset eszel este, akkor az valószínűleg nem jó a Te esetedben, ekkor tényleg többet kéne enned akkor.

Amúgy pedig, ahogy már írták, módosíthatsz az ételeiden. A fehérje és a zsír jobban laktat, mint a szénhidrát, bár természetesen nagy egyéni különbségek vannak és az se mindegy, gyors vagy lassú szénhidrát s azon belül is milyen. Nálam speciel zöldség is kell, már a térfogat miatt is, s zsír is, mert az laktat s úgysem ehetek fehérjéből akármennyit. De természetesen fehérjét is viszek be.

Lehet, hogy a térfogat kevés, a zsír kevés vagy ilyesmi.

2015. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, megpróbálok fehérjét enni este, hátha az lassabban emésztődik, és reggelig kitart.(10 dkg tehéntúróra gondoltam).

Amúgy mit helyes vacsorára enni általában? Én most joghurtos gyümölccsel próbálkoztam, de az nem vált be, éjfél után már éhes vagyok tőle.

2015. ápr. 19. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
túró is jó, ami neked jól esik, én kevés húst eszem mert nem szeretem vlmiért, de vacsira sosem eszem kenyeret ha éhes leszek nyolckörül eszek vlmilyen gyümölcsöt v sajtot és elvagyok reggel 8-ig vele
2015. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Müzlit szoktam este 9-10 körül, cukormentest, előtte meg rendes vacsi sok zöldség, zsemle, sajt.

Mozogni kell, nem koplalni meg joghurton élni ami tele van cukorral és semmi tápértéke nincs.

2017. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!