Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit ajánlotok, hogyan tudnék...

Mit ajánlotok, hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok rossz történt velem az elmúlt 2 évben és borzalmasan elhanyagolltam magam.Ellustultam és felszedtem jó sokat,de változni szeretnék és ezt a fogyással kezdeném. Hogyan érdemes elkezdeni? 18 éves vagyok és 98kg. Amikor időm van kerékpározom,és ennyi. Tanácsokat szeretnék kérni!

2015. ápr. 30. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudatos táplálkozás és sok mozgás. Szénhidrát szegény diéta talán a legalkalmasabb. Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű kenyér stb.. Egyszerre nem sokat enni. Most hogy naponta Hányszor.. Nehéz. Valakinek jó a napi 5 de valakinek a napi 3x-i étkezés. Ezt ki kell tapasztalni, ha lassú az anyagcseréd akkor inkább napi 3. Egyébként ha hirtelen sok szaladt fel akkor nem árt a pajzsmirigyet is csekkolni egy vérvételen keresztül.
2015. ápr. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!