Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha anyukám...

Mit csináljak, ha anyukám nagyon olajosan főz mindent?

Figyelt kérdés
nem szeretem az olajos kajákat amúgy sem, de anyukám minden főzésnél elhasznál kb egy liter olajat. Még a zöldségeket sem vízben, hanem olajban süti meg. Egyszer megemmlítettem neki, hogy talán nem kéne annyi olaj, vagy legalább várja meg hogy felforrósodjon és akkor tegye bele a húst hogy kevesebbet szívjon magába, de akkor csak ilyeneket mond hogy ezt így kell, meg a helyett hogy örülnék hogy van meleg étel az asztalon itt panaszkodom. :S Nem fogyózok meg semmi, de ez gondolom az egészségre sincs túl jó hatással.. mit csináljak?
2010. febr. 22. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Vízben max práolsz, de sütni nemigen fogsz benne. Egyébként meg beszéld meg vele rendesen, ne ilyen stílusban, hoyg talán nem kéne... Őszintén szólva én is elküldenék bárkit melegebb éghajlatra, ha dolgoznék érte és ő így köszönné meg. Vagy segíts neki, és akkor forró olajba rakhatod a húsod, ugyebár ez is egy kézenfekvő megoldás.
2010. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet h igazad van... amúgy segítenék én, csak mire hazaérek a suliból már kész a kaja. mert ő háztartásbeli, szóval van ideje megcsinálni elötte
2010. febr. 22. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
az én anyám is így főzött, szóltam neki h nekem ezígy nemízlik, tocsog az olajban, stb. de nemhallgatott rám. aztán elkezdtem kevesebbet enni a főztjéből, és mikor megemlítette h mértnem ettem többet, mondtam h mert tocsog az olajban ésmár fáj tőle a hasam. azóta nem használ annyi olajat :)
2010. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
főzz magadra :)
2010. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!