Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért eszem folyton?

Miért eszem folyton?

Figyelt kérdés
Teljesen kiegyensúlyozott vagyok lelkileg, semmi problémám sincs, tehát lelki oka nincs. Egész nap azt várom a suliban, hogy menjek haza és egyek... Nekem ez a nap legjobb része. Hál istennek, nem vagyok kövér, 160 cm vagyok és 50 kg. Szerintwm ideális testsúly, elég nőies vagyok, nem ez a probkéma... De ijesztően sokat eszek. Ha unatkozom, nassolok, ha tanulok, nassolok, suliban is mindig a büfében lógok... Mi történt velem??? Csak a kajára gondolok. 17L
2015. máj. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyors az emesztesed, így hamar megehezel. Hiába eszel (te úgy érzed hogy) sokat, nem látszik a gyors anyagcsere miatt. El lehet menni vérvételre nincs-e valami eltérés biztos ami biztos alapon de ez igy normális is lehet. Azért a vérvétel csak kellene, pajzsmirigy tulmukodes is tud okozni ilyet.


Ja még annyit, hogy ha csak pár napról van szó esetleg 1-2 hétről, ilyen időszakok vannak. Hol nincs az embernek étvágya és alig eszik megsem éhes, közben van mikor pont az ellenkezője.


Ha véletlenül valamilyen vitamint elkezdtel szedni akkor az is lehet, nekem a beres csepp csinált etvagyat. De ilyenkor némi hízás is előfordul ezért gondoltam az első dologra amit írtam.

2015. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hízol, kiegyensúlyozott vagy, akkor szerintem nincs probléma. Annyit tennék a helyedben, hogy nasik helyett valami hasznosabb tápanyagot vinnék be, mondjuk húst, zöldségekkel, esetleg gyümölcsöket. Chips, csoki nem sok jóra vezetnek, még ha nem is hízol tőlük.
2015. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam így én megittam egy pohár vizet és utána nem "vágytam" annyira a kajára.
2015. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!