Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha evés után lelkiismeret...

Hogyha evés után lelkiismeret furdalásom van és van amikor sírok is, akkor lehet, hogy anorexiás vagyok? 14/l

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg nem, de jo uton haladsz...
2015. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor bizony bajok vannak, irány a doktor bácsi. Rendet kell rakni a buksidban. :(
2015. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy komoly testképzavarod van.Köszönhetően a médiának,internetes csodadiétáknak,fupla 0-ás modelleknek.14 évedesen még növésben vagy, koncentrálj a tanulásra,egyél amit kívánsz,és mozogj sokat.
2015. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*dupla 0-ás,*14 évesen.Bocsi,telóról írtam.
2015. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem írod le, hogy mitől van bűntudatod, mit érzel vagy gondolsz, addig még esélyünk sincs hasznos választ írni.
2015. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!!!

Ettol meg nem vagy anorexias, mert sirsz a lelkiismeretfurdalastol, amiert eszel. Viszont nagyon komoly problemak lehetnek ebbol. Testi es lelki egyarant. Mindenkeppen csatlakozom az elottem szolokhoz, hogy ez mind a hulye media miatt van, neked segitsegre van szukseged! Van olyan felnott ember akiben megbizol es a segitsegedre lehet? Ezt semmikepp nem szabad figyelmen kivul hagyni, mert ez nem helyes.

A mediarol csak annyit, hogy en sportolok es en sem tetszettem magamnak. Egyszer egy fiu mondta, hogy nagyon szep testem van es barmelyik fiut az ujjaim kore csavarhatnam. Ertetlenul neztem, mert en egyaltalan nem igy ereztem. Azota tobb az onbizalmam, mert odaalltam a tukor ele es probaltam realisan gondolkodni magamrol. Es igaza van, mit elegedetlenkedek? Tokeletes alaku emberek nincsenek! Illetve az agyonszilikonozott cicababak. Hidd el, hogy egy normalis atlagos ember is azt hiszi, hogy nem nez ki jol, mert a reklamokban ott vannak a tokeletes nok! Ez amit sugallnak. Pedig a modellek sem tokeletesek. Photoshopolni kell mindet. Ha szeretnel errol beszelgetni szolj nyugodtan, szivesen fogadom!

2015. máj. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tomboyidiot:P válasza:

Nyugi, amíg eszel nem lehetsz az ;) volt hogy én 1,5 napig koplaltam hogy lefogyjak a pszichológusnál kötöttem ki :/ te ne csináld mert azon az úton haladsz. Fejlődésben vagy. Felnőtt korodban ráérsz f

diétázni. Oké ha este csak lájtosan vacsizol, de napközben egyél. :)

2015. máj. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!