Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki nagyon sok erős...

Ha valaki nagyon sok erős paprikát, chilit fogyaszt, az ártalmas az egészségére?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk mindennapos szinten jól megpaprikázza a levest,stb.
2015. máj. 11. 12:24
 1/6 anonim válasza:
Téli hónapokban szinte minden ételbe raktam,sokat ettem belőle,semmi bajom nem volt tőle.
2015. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Van akinek már a kevés fűszer is gondot okoz. Van aki a csilibe is wasabit tesz és még sincs semmi baja. Egy dietetikus biztosan nem javasolná :)

2015. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Kinek mennyire érzékeny a gyomra stb.
2015. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor Távolkeleten, meg Délamerikában minden ember beteg lenne - ott ugyanis a "normális" kaja sokkal csípösebb, mint MO-on az "erös", ennek ellenére ott nincs több embernek gyomorbaja, söt éppen ellenkezöleg.
2015. máj. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Erről egy kínai étterem zöldséges angolnája jut eszembe. A zöldséget sok erőspaprika képviselte...


Vannak emberek, akik kegyetlenül erősen esznek és hosszú, egészséges életük van. (Persze van, akinek láthatólag az egyértelműen egészségtelen dolgok sem ártanak.) Nagyon emberfüggő ez.

2015. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok és ilyesmire gondoltam, mint amit a 5-ös írt :)
2015. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!