Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors anyagcsere? hízni...

Gyors anyagcsere? hízni szeretnék, de hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok és elég sokat eszek, de mégse hízok, ha eszek valamit 4-5 percre rá érzem, hogy mennem kell wc re, gyors az anyagcserém? vagy mi lehet a baj?

elkezdtem most kondizni 1-2 hónapja így többet is eszek, remélem ez meghozza az eredményt

18/F 58 kg 175 cm körül!



2015. máj. 19. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
a kondi jó ötlet, plusz rendszeresen egyél, mindig ugyanakkor. de nekem is nehezen ment...
2015. máj. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
A kondizás a legjobb ötlet erre. Hízni ne akarj, azt úgy hívják, hogy "felesleg", tehát felesleges rád :) Próbálj meg minél több izmot felszedni magadra, meglátod sokkal jobb lesz a magadról alkotott képed is. A másik pedig a táplálkozás. Ha edzel, ne mákos gubán élj, ha lehet :) Olvasgass sokat arról, hogy tudsz izmot építeni. Egyél sok fehérjét, és szénhidrátot. (csirkemell-rizs kombót ajánlom főként) Mehet jó sok marha, pulyka, csirke, hal, bár ha olyan vékony vagy tényleg, szinte bármi, csak tömd magad amennyi beléd fér és végezz súlyzós edzést heti háromszor :) Egyél egy nap 6 alkalommal, a kardiót pedig lehetőség szerint el kell felejteni egy darabig. Az anyagcseréd miatt pedig ne aggódj. Később még örülni fogsz ennek. Remélem tudtam segíteni, sok sikert neked :)
2015. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!