Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Naagyon lassú az anyagcserém,...

Naagyon lassú az anyagcserém, arra gondoltam, zöld teával pörgetném fel egy kicsit. Hatásos lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 27. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, aztán meglátod. Nálam a gyümölcs és a zöldség működik. Sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, azóta szépen beállt a dolgok üteme. Hozzátartozik, hogy nem eszek azóta keményítőt, azaz nem eszek semmilyen gabonát, sem krumplit.
2015. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Nekem sajnos az nem segít.:(

Napi hány bögre teának lehet hatása?

2015. ápr. 27. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek a jó anyagcsere pörgető tippek:

-egy nap sokszor egyél keveset (napi 4-6 étkezésre lebontod ami 2-3 kaja szokott lenni)

-20 kilónként igyál meg 1 liter vizet (80 kilósan 4 liter, de ha sok a háj, elég 3 liter is)

- sport-sport-sport. nem lehet hangsúlyozni, napi min. fél órát mozogj valamit

-zöld tea az meg csak egy kis kiegészítő, én 1 liter zöld teát megiszok, de ettől ne várj csodát.

2015. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sowilo ***** válasza:
"Mozogj valamit" helyett konditermi súlyzós edzés edző felügyelete alatt, hardióval kiegészítve, vagy pedig saját testsúlyos erősítés(you are your own gym. c könyv nagyon jó) szintén kardióval kiegészítve.
2015. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én is súlyzózom, kardiózom, de tudom hogy nem mindenkinek van rá lehetősége.

A semminél pedig a "valami" is jobb.

2015. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szoktam mozogni, heti 3 intervallum edzés plusz hétvégén futás, de nem segít. Inni is sokat iszom, napi 3 liter simán megvan.

Mégsem jó. Ez van.:(

2015. ápr. 28. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az étrendeddel van gond?


Oldatnál nem a térfogat számít, hanem a hatóanyag. Ihatsz 1 bögre teát, kérdés mennyi teafüvet áztatsz bele :)

2015. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sowilo ***** válasza:

"A semminél pedig a "valami" is jobb."


Ez egy elég elterjedt tévhit, ami szar, az annyit is ér, mint ha nem csinálna semmit. Arra az esetre is ajánlottam egy könyvet, ha nincs lehetőség súlyzózni, csak rá kell guglizni és letölteni pdf-ben. A kérdező remekül be tudja majd iktatni az intervallumos edzései közé. A hétvégi futást nyugodtan ki is lehet hagyni, tipikusan olyan mozgás, amivel az emberek 90%-a tudtán kívül is többet árt magának, mint használ.


Amúgy az étrenden múlik a dolog 70%-a. Ha nincs meg, edzhetsz, meg ihatod a zöld teát, nem lesz értelme. Napi 5 étkezés, a szénhidrát minimális, a fehérje magas, kerüljük a cukrot, búzát(mindegy milyen kiőrlésű), tejet, műkajákat, menjen több zöldség, és 20 testsúlykilogramonként 1l víz. A zöld teánál a koffeintabletta praktikusabb egyébként.

2015. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Figyelj a leghatásosabb a kakaó és a szilvapálinka keveréke.
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kakópálinkából és szilvapálinkából már csinálnak kevertet? :O
2015. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!