Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlymegtartó étrendben szeretn...

Súlymegtartó étrendben szeretnék segítséget kérni (? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és másfél éve súlyzós edzést végzek,és eddig nem nagyon törődtem az étrenddel ,mert nagyon vékony voltam és gondoltam bármit ehetek úgysem hízok stb. De most feljött pár kellemetlen kiló ami a hasamra ment,felül látszik a 4 kocka de alul eléggé "punnyadt" .Heti 3-x hasazok és ilyen fél órákat.De szerintem ez nem elég ,tudnátok nekem segíteni?

2015. máj. 21. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Ha feljött rád a felesleg, akkor ne súlymegtartó edzést végezz, mert akkor az azt jelenti, hogy nagyjából pont ugyanúgy fogsz kinézni, mint most :) Vagy egyél tisztán, növelj tömeget és izmosodj, vagy ha le akarod adni a feljött kilókat, akkor vezess be egy laza diétát. A heti 3 hasazás nem fog érni semmit, mivel helyi zsírégetés nem létezik. Zsírt égetni csak is úgy tudsz, ha kimész kocogni, tekerni, úszni...stbstb. a hasazással annyit érsz el, hogy növeled az izmodat valamennyire, de a zsír alatt. (tehát még nagyobb hasad lesz) Keress egy diétás étrendet, egyél napi 5-6 alkalommal, tisztán. Sok fehérje, kevés szénhidrát, kevés zsír. Igyál meg egy nap annyi vizet amennyi csak beléd fér, ha már hányingered van tőle, mehet kicsi zöld tea, hadd gyorsítsa meg az anyagcserédet. Lehető legtöbb fehérjét vidd be, hogy ne nagyon veszíts az izomzatodból. Egyél sok zöldséget, csirkemellel/pulykamellel/hallal, estére pedig vegyél sovány túrót. Tele van kazeinnel. (lassú felszívódású fehérje) Tehát éjszaka "adagolja" neked a kaját. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert :)
2015. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem leírni hogy emellett még heti 3x kardiózók 20 perceket :) igazából most úgy érzem ,hogy pont abban a súlyban vagyok ami pont jó de nem akarom hogy ennél több is feljöjjön inkább ezt szeretném megtartani és formálni,remélem érted mire gondolok :)
2015. máj. 22. 19:41
 3/3 A kérdező kommentje:
És igen sokat segítettél, bocsi ez lemaradt :) köszönöm szépen :)
2015. máj. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!