Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 44 kg ,152 cm ,19 éves lány vagyok . Régebben hajlamos voltam a hízásra, voltam már 56 kg is 12-23 éves koromban de szép lassan lefogtyam akaratom ellenére . Az utána lévő időszakban ,ahogy jött a tinikor és családi drámák ,suli stb. sokat stresszeltem (ez is közrejátszhatott ) , de viszonylag elég sokat ettem mindig is ,a suliban is folyton kérdezgették , hogy fér ennyi kaja egy ilyen kicsi emberbe. Tehát a táplálkozásommal nem volt gondom .Nem vagyok válogatós, sőt a nehéz (pörkölt és hasonló) kaják a kedvenceim . 2 éve dohányzom , nyílvánvalóan ez is egy befolyásoló tényező, de már azelőtt sem tudtam hízni egy dekát sem . Az emésztésemmel talán lehet baj ,az anyagcserével mindig bajban voltam , emiatt voltak már nőgyógyászati problémáim is . Gyógynövényeket és italokat javasoltak . A problémám még mindig ugyanaz , nem tudok hízni ,pedig nagyon szeretnék legalább 50 kg lenni . Nagyon megköszönném ha esetleg tudnátok ajánlani valamilyen hízókúrát,praktikákat és hasonló problémával bíbelődők tapasztalatát és tanácsát is várom .Előre is köszönöm .

2015. máj. 22. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
B vitamin komplex, Béres csepp és nagy dózisú C-vitamin (1000-5000mg/nap)
2015. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves babuka, én ugyanezzel küzdök. Egyébként szerintem le kellene tenned a bagót(ahogy én tettem), igaz, nem fogsz tőle hízni (én se híztam), de hátha mégis... A másik dolog, ami nekem segített kb 5 kilóval, az a délutáni sültkrumpli, meg az este 11-es nassolás.


Próbáltak már nálam is béres cseppet, meg vitaminokat, peritolt, stb, vizsgálgatják a pajzsmirigyemet, de eddig nem használt semmi. Engem is érdekelne valami praktika, úgyhogy figyelt kérdések közé teszem.

2015. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha te hamarabb bukkansz rá valami jó kis megoldásra akkor kérlek oszd meg velem , mert tényleg minden erőmmel a hízáson vagyok .És a bosszantó , hogy genetikailag sem vagyunk egy vékony család. Nem kövér senki de nem is mondható vékonynak sem . A béres cseppet még nem próbáltam bár az tény, hogy nem sok vitamint szedek , egy időben szedtem centrum tablettát, attól jobb volt a étvágyam , de nem híztam .
2015. máj. 22. 11:22
 4/7 anonim válasza:
Szia, én is 50 kg szeretnék lenni, csak én annyira amarok lefogyni, ugyanis 115 kg vagyok, 12 éves és 150 cm. Szívesen átadnék neked minimum 30 kilót, mindketten jól járnánk! :D
2015. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia

Röviden rólam annyit,hogy az első terhességemig épp hogy 40kg voltam-163 cm-hez.Mindig piszkáltak a suliban,hogy anorexiás,kórosan sovány vagyok.Ez miatt sajnos az önbizalmam is a béke fenek alatt van.Pedig mindig kapok dícsérő szavakat,hogy 2gyerk után le a kalappal előttem.Na mindegy,ezt én úgy sem tudom feldolgozni,elfogadni magam:( Tehát,amikpr az első babámmal terhes lettem,iszonyat gyorsab híztam.Meg is látszik,mert jól szétrepedt a bőröm.De hát állandóan éhes voltam.Hajnali 3-kor fölkeltem enni,mert rosszul volta az éhségtől.Kellett a babának meg az én szervezetemnek a többlet:)60kg-osan mentem szülni.Bbaba megszületett,10kg-.Bezzeg más meg alig dob le pár kg-ot.Mondjuk ez általában azoknál van,akik meg fogyni szeretnének. Akkor maradtam 50kg,de az étvágyam ugyanolyan rossz lett.Így szépen lassan folytak le rólam a kilók.45kg voltam,amikor a 2.babával lettem terhes.Nála az első 3hónapban csak fogytam-folyamatosan hánytam-de utána se volt jó étvágyam.Így amikor ő megszületett,akkor is épphogy 53kg voltam.Persze az étvágyam változatlanul szar maradt:(

Kb 2 vagy 3 hete elkapott egy 1napos gyomorrontás,hasmenés.Ez miatt több mint 1kg-ot fogytam.alig értem el az 50kg-ot.Nagyon elkeseredtem,meg mérges is voltam,mert 50kg alá semmiféleképpen nem akartam fogyni. Akkor elhatároztam,amit eddig még soha nem sikerült: hízok és kész.

Ennek kb 2hete. Igazából annyit tudok mondani,hogy dupla annyit eszek,mint előtte.Pl reggelire 1szelet kenyér alig akart lemenni.Én még rátoltam még eggyet.Igaz már öklendeztem,de nem hagytam magam.Ma már egy evésre 2szenyó simán bemegy.10órakor ismét egy szendvics+valami gyümi,hogy azért egészségesen is táplálkozzak.Ebéd jó kiadós legyen. 3órakor ismét eszek valamit,majd 5órakor is.Aztán 7-8 körül vacsi,de még 10-11 órakor is megeszek valami könnyűt.Sokszor csak banánt vagy zabpelyhes yoghurtot eszek már olyankor. Így most már kb 1,5-2 kilóval többet mutat reggel a mérleg.Én az 55kg-ra gyúrok,de van egy sejtésem,hogy még a 60kg-ot is elbírnám,mivel nehéz csontozatú vagyok,nem látszanak rajtam a kilók.Egyébként nekem szándékomban áll utána szálkásítani is,mert ugye azért szebb egy formás de fezses-izmos nő,mint egy tiszta narancsbőrös lötyögő combú,csak hájas fenekű hölgy.

2015. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat .Persze csak az az egy módja van , hogy többet eszek :/ Ez a legtisztább . Tornázni mindenképpen akarok , de félek , hogy attól is csak fogynék , így mindenképpen megvárnám , amíg felszednék egy kicsit . A napi 5x-i evés lenne a normális táplálkozás ,de sokszor azt sem tudom ebédre mit csináljak , nemhogy napi 5 kaját kitaláljak ,persze nem mind főtt étel, de azért nehéz mindennap kitalálni . Ha esetleg még ebben tudnátok segíteni , hogy valamilyen étrendet ,saját étkezési szokásokat reggeltől estig megosztanátok velem az sokat segítene! Köszönöm :)
2015. máj. 30. 18:20
 7/7 Nórika88 válasza:
[link] :)
2015. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!