Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másfél almáspitétől és 5 mini...

Másfél almáspitétől és 5 mini tobleronétől lehet hízni ha este ettem? 49 kg /L

Figyelt kérdés
Csak anyukányukámék kedvéért ettem meg vacsira,mert azt mondták sovány vagyok mert kb 52 kilósan mentem el egy táborba és 49 kilósan jöttem vissza... egyébként teát ittam mellé meg 3 szem epret
2015. máj. 21. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Menjél hányd ki gyorsan, utána menj oda anyuékhoz, és közöld velük, hogy anorexiás vagy, segítsenek.
2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy az vagyok és ők is tudják , anyukám már egy ideje mondja ha 50 kg alá megy a súlyom bevisz a Vadaskertbe....
2015. máj. 21. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:
NEM AKAROK ANOREXIÁS LENNI!!!!
2015. máj. 21. 20:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit csináljak?
2015. máj. 21. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

MÁR anorexiás vagy, és vigyen is be, nagyon helyes!


Meg keressen családterapeutát, aki mindannyiótokat helyretesz.


Nem tömni kell, úgyis kihányod, hanem megkeresni a probléma gyökerét, ami szaksegítség nélkül nem megy.

2015. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. nem lehet 1 nap, 1 étkezéstől hízni még ha tömény szénhidrátot eszik valaki, akkor sem.


2. Állandóan, napról napra kellő energia bevitel kell, lehetőleg minőségi ételekkel, jó tápanyag elosztással.


Az anorexia kóros soványságot (éhezés vagy felszívódási zavar miatt) jelent az anorexia nervosa egy testképzavar, független az evéstől, kövérebbnek látja magát az ember mint amilyen + a testkép megszállottja lesz.


Aki vékony, az kezelje a felszívódási zavarát (glutén, tejfehérjék, egyéb érzékenységek..) és egyen normálisan. Baromi könnyű kalóriát bevinni zsírral, zsíros ételekkel. Sós és édes ételek is lehetnek zsírosak, táplálóak (kalóriában és értékes tápanyagban dúsak is)


Ennyi..

2015. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!