Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha már hányingerem...

Mit tegyek, ha már hányingerem van az éhségtől, de semmit nem kívánok?

Figyelt kérdés
Náthás vagyok, és a sok lenyelt takony miatt hányingerem van. Ilyenkor amikor beteg vagyok, nem is szoktam kívánni semmilyen kaját így eddig még nem ettem semmit, de már elég éhes vagyok. Viszont ha ételre gondolok, már rámtör a hányinger, mert annyira nem kívánok semmit :( Ilyenkor mit lehet csinálni? Vagy van valami étel, amit ilyenkor érdemes enni? De azt hozzá kell tenni, hogy zacskóslevesnél többet nem tudok főzni... mondjuk egyébként sem kívánom a főtt ételeket, pedig van itthon sült hús, de nagyon nem ennék most ilyesmit. Ittam már forró teat de nem annyira laktató :( Valami tanács? :(

2015. máj. 26. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél valami egyszerűt, attól biztosan nem fog a gyomrod felfordulni.

Pirítós, szendvics, gyümölcs.

2015. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezeket se kívánom, a pirítóst egyébként se szeretem, a gyümölcs meg mindig bántja ilyenkor a torkom (ami eléggé fáj) akár egy alma is :(


A for krumplit kívánom, de annyira nincs energiám megpucolni meg felvágni meg odaállni főzőcskézni...


Tudom nem tud nekem így senki segíteni, mindegy is :) Majd kitalálok vmit.

2015. máj. 26. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:

A főtt krumplit is akartam írni :) Csak azzal az a gond, amit írtál, hogy meg kéne csinálni :)

Egész nap egyedül leszel? Nem segítene valaki?

Akkor ne pirítóst egyél, hanem sima vajas kenyeret, vagy vajas mézest, a méz egyébként is tök jó a torokra.

2015. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Család majd olyan 5 fele ér haza, addig egyedül vagyok.

De a mézes kenyér nagyon jó ötlet, még kívánom is, nagyon köszönöm, eszembe nem jutott volna szerintem !! :)))

2015. máj. 26. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper! :)
2015. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!