Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek már ducinak számítok?

Pihécske kérdése:

Szerintetek már ducinak számítok?

Figyelt kérdés
12 éves,165 cm és 48 kiló vagyok,ez még egészséges ebben a korban?Főleg,hogy erős csontozatú vagyok.Semmi olyan gondolatom nincs hogy fogyókúrázzak,tinédszer korban ez nem egészséged.Elkezhetnék sportolni például.Csak kulturált emberek véleményére vagyok kíváncsi.Köszönöm ☺

2015. máj. 27. 17:20
 1/4 anonim válasza:
Ez is nézőpont kérdése, szerintem ez aranyközépút... 165 cm-re 48 kiló az jó. Nem az életkorod számít itt, hanem magasság/súly arány
2015. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Azért írtam le a koromat,mert kiváncsi vagyok,hogy ennyi évesen,ez mennyire hat ki az egészségemre :)
2015. máj. 27. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy. Semmi bajod nincs, ne félj. Inkább menj sportolni és így akkor nem kell aggódni az elhízás miatt.
2015. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eltaláltad :D

Köszönöm,heti 2X sportolok,de mindennap kijárok futni a kutyámmal :D

Köszönöm a tippet 👀

2015. máj. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!