Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducinak számítok, vagy nem?

Ducinak számítok, vagy nem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 169cm és 65kg. Ruhaméretem 38-40-es. Mell-90cm

Derék-75cm

Has-82cm

Csípő-97cm

Comb-56cm

A hasam nem túl lapos, állandóan behúzom, kiengedni nagyon nem merem. Ha leülök hurkás. Az anyukám túlsúlyos, ő csak hasra hízós, szép lábai vannak. A család női tagjai nagy pocakkal rendelkeznek sajnos. Én is kövér leszek? És most az vagyok?


2013. febr. 9. 13:21
 1/4 anonim válasza:
A kérdés végére válaszolok, mert nem tudom így eldönteni. Ha jársz le fitnessbe tuti nem fgsz elhízni.
2013. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joshy Ca$h válasza:
Valaki pont az ilyenre bukik, de ha mozogsz az csak előnyödre válhat.
2013. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan minek is tartasz hurkás hasat, ha nem is szereted?


Egy út van a hízásra, kenyereket, tésztát, tejtermékeket, cukrot kell enni. Hát ha zavar a hízás, nem eszel ilyeneket és meg lesz oldva a problémád.

2013. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem ez már duci.amúgy mi ez a derék és has?nekem a legvékonyabb pontom a köldököm felett van, és az a hasizmaimnak kb a közepe, úgyhogy ezt nem értem. miben más a has és a derék? nekem ha jól emlékszem 68 a legvékonyabb ponton
2013. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!