Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan rosszul vagyok,...

Állandóan rosszul vagyok, nagyon kevés ételtől is, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában - pár hónapja - kevesebbet eszek, (sajnos volt egy két hét amikor már tényleg kórosan keveset, de nem fogyókúra miatt) fogytam is ezért pár kilót, és persze összeszűkült a gyomrom, de az a baj, hogy annyira, hogy már egy normális adag kaját sem bírok megenni, mert rosszul leszek tőle. Annyira hamar teleleszek, hogy nem bírom kontrollálni, és ezért szinte minden nap rosszul vagyok. Emiatt meg persze bűntudatom is van, de ez már egy másik kérdés.

Volt egybként egy éve egy olyan időszakom is, amikor néha (tényleg nem sokszor) meghánytattam magam, mert azelőtt is fogytam kicsit, és nagyon féltem, hogy visszahízok. De ezt tudtam, hogy nem jó, ezért ezzel hamar leálltam. Az is eszembe jutott, hogy ettől, mert hogy azt várja a szervezetem, hogy kihányjam a kaját, de ilyen lehetséges? És ez elmúlhat idővel?

Másnak nem volt hasonló tapasztalata?



2015. máj. 31. 16:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Sőt, régebben én mindig reggeliztem, de rendesen sokat, mert akkor midnig éhes voltam, mostanában meg soha, sőt sokszor úgy kelek, hogy rosszul vagyok, pedig hát nem ettem még semmit.
2015. máj. 31. 16:51
 2/2 anonim válasza:
Én is pont így vagyok:((,s foggalmam sincs miért...
2015. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!