Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyi lehet vahjon a maximum...

Mennyi lehet vahjon a maximum határ?

Figyelt kérdés

Csak egy példa: Mondjuk egy 17 éves vékony lány(ezen korosztály, szóval a 14-18 évesek esnek leginkább áldozatul az őrült fogyókúráknak), aki eddig sem evett sokat (mondjuk 1200-1400 kilokalóriát), elkezd sportolni, és mondjuk naponta 400-500 kcal-ra csökkenti le az adagját, az egy hónap alatt mennyit fog lefogyni megközelítőleg??

Nem azért írom, mert ilyen terveim vannak, pusztán kíváncsiság. Elég szörnyűnek tartom, hogy egyre többen esenek az anorexia áldozatául...


2010. márc. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi kalóriával a sportot nem fogja sokáig birni! Ha eddig is vékony volt szépen elkezdi felmészteni az izmait és korházba kerül jobb esetben rosszabb esetben meghal!
2010. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
huuuu azt,hogy egy hónap alatt mennyit azt nem tudom,mert mikor anorexiás az emer ugye nem igazán veszi észre,hogy fogy.én 3 hó alatt fogytam 24kg-ot
2010. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!