Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék gyorsan és tartósa...

Hogy tudnék gyorsan és tartósan nyár végéig lefogyni? 16 éves lány Vagyok.

Figyelt kérdés
Most 80kilo Vagyok és 172 cm magas,16 éves . A nyár végéig szeretnék lefogyni úgy kb 65kilora. Most lett egy terdserulesem így futni,úszni nem tudok maximum felülésezni és fekvőzni. Már próbáltam eddig is minden fogyási módszert de nem jött be semmi igazán de most a nyár végéig nagyon szeretnék lefogyni! Kérlek segítsetek hogy mégis milyen módszerrel tudnék gyorsan és tartósan fogyni. előre is köszi :)))

2015. jún. 23. 20:18
 1/2 anonim válasza:
2015. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fogyás, az nem megy olyan gyorsan, ez hosszú hónapok munkája, de a body builder oldalt én is nagyon ajánlom. De nem csak az aerob edzés jó, lehet súlyzós edzést is csinálni, hogyha van rá lehetőséged.
2015. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!