Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit esznek a normális emberek...

Mit esznek a normális emberek a munkahelyükön?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok folyamatosan alkalmazott. 10 hónapot fizikai munkában dolgoztam 2 hónapja ülő munkám van. 1 éve csak esténként eszek főtt kaját a munkahelyen reggelire és ebédre is péksüteményeket eszek. Az elején gondoltam, hogy nem jó ez így viszont mostanra már nagyon ramatyul érzem magam főleg mióta ülő munkát végzek, híztam is vagy 10kg-ot mióta dolgozom. Mit tudnék enni amit egyszerűen el tudok készíteni otthon esetleg készen meg tudom venni ?

2015. jún. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Saláták gyümölcs joghurt hasonlok

(De én nem szoktam enni)

2015. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közalkalmazottként rendes, otthonról hozott főtt ételt ettem, mert volt rá fél óra. Gyárban csak szendvicseket, mert 10 perc ebédidő alatt csak azt lehetett gyorsan legyűrni, nem volt idő melegíteni és kényelmesen elfogyasztani.
2015. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha munkahelyen nincs melegítési lehetőség, akkor péksüteményen kívül csak a szendvics marad, esetleg saláta.


Ha van melegítési lehetőség vihetsz ebédet az előző esti főtt étel maradékából.


De, ha 2 hónap alatt 10 kg-t híztál, csak azért, mert ülőmunka mellett péksüteményt eszel: Fordulj orvoshoz, mert valami nem stimmel a szervezeteddel.

Persze, hogy ülőmunka + péksütemény mellett hízol, ha korábban más volt az életviteled. De 2 hónap alatt 10 kg nagyon sok.

2015. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam 3 évig egy cégnél irodában, de sajnos létszámcsökkentés volt... Na nem ez a lényeg. Amit én láttam az idő alatt, hogy ebédelni jártak ki, menüzni, kínaiba, hamburger, ilyesmik. A környező (bankok, szolgáltatók, önkörmányzat, stb.) irodákból is szinte mindenki kijárt ebédelni, szépen lassan megismertem ki hol dolgozik, innen tudom. Nyáron sokszor láttam még kiülni fagyizni, sütizni, pizzázni is őket. Én cukorbeteg vagyok, így otthonról oldottam meg általában az étkezésemet.
2015. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális ember, normális munkahelyen, normális főnökkel: ételfutártól rendelik meg a dolgozók az ételt, meg van a napi keret, és a főnök fizeti. Általában belefér egy leves és egy második vagy egy második és egy desszert vagy saláta.
2015. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és van mikrónk és ebédlő helyiség.
2015. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én főtt ételt vittem, volt melegítési lehetőség.

A páromnak muszáj hideget ennie, ő rizst szokott vinni rántottával vagy főtt-sült krumplit rántottával, vagy csokis rizst vagy gyümölcsrizst vagy (édes vagy sós) sütit, olajos magból :) Vannak lehetőségek, nála ezek korlátozottabbak, mert félig paleo, félig rizs és néha krumpli az étrendje.

2015. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!