Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vegetáriánusok milyen...

A vegetáriánusok milyen epeürítő ételeket esznek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:

A vegetáriánus étkezés NEM zsiradékmentes!!!!

Az étolajok emésztéséhez éppen úgy kell epe, mint az állati zsiradékokhoz.

2015. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, na és fehérjét honnan esznek?
2015. júl. 5. 17:42
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális étolajat beszerezni drága mulatság. Fűszert is esznek gondolom
2015. júl. 5. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért egy-egy üveg olivaolaj nem a világ, azt még meg lehet kockáztatni, föleg, hogy mivel húst nem esznek, annak az ára "megmarad".


Fehérjét sok növény is tartalmaz, de tejtermékeket, tojást is fogyaszt a legtöbb vegetarianus.


A füszerek meg - legalább is tudtom szerint - növényi eredetüek, azaz minden további nélkül fogyaszthatóak.

2015. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok már vega, de szinte sosem eszem húst. Napi 6-8tojás, olajos magvak, kókuszzsírban sült zöldség, ezek azért odatesznek zsír terén, napi 130g az átlagom, 2 részletben szoktam enni.

A fehérjém? Tojás, olajos mag, zöldség...

2015. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Úr isten, mert fehérje nincs a zöldségekben, gyümölcsökben, és egyéb ételekben te észlény. :D
2015. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Nem mindenki olyan tájékozott, mint mi... Az oktatásban kissé elhanyagolják ezt, s feledni is könnyű. Egyszer megleptem egy egészen értelmes friss cukorbeteget, azzal, hogy közöltem, a zöldségekben van szénhidrát. S tudod, hányszor olvastam a fogyókúrásban, hogy szénhidrátmentesen eszik, sok zöldség, gyümölcs... Remélem, azért tudja, hogy a gyümölcsben cukor van, csak azt valamiért nem tekinti szénhidrátnak, a közemberek sokszor szeretik csak a keményítődús ételeket és a merő cukrot szénhidrátnak nevezni... Ezt nagy hibának tartom.


A zöldségben, pláne a gyümölcsben levő fehérje pedig komoly infó, arról végképp nem tudnak sokan...

2015. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A fehérje nem epeürítő...
2015. júl. 25. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te kérdezted a fehérjét... Nem írtuk, hogy eperürítő.
2015. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!