Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vacsorára elegendő egy nagyobb...

Vacsorára elegendő egy nagyobb darab paradicsom?

Figyelt kérdés
Lányom 14 éves. Mostanság (kb. 2 hete) vacsorára vagy egy ubit,vagy egy paradicsomot,vagy egy paprikát vagy más zöldséget eszik. Nem tudok róla ,hogy "diétázna" ,mindent megeszik amúgy csak az eredeti kérdés az,hogy : EZ ELÉG ? :)

2015. júl. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Előételnek esetleg.
2015. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. elég. :)
2015. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ kinek.

én éhen halnék.de szerintem nem kóros ha neki ez elég..

A vacsora az étkezések szempontjából nem olyan fontos.

A reggeli és az ebéd a lényeg

2015. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne elég. Reggelire viszont sok lenne. Egy 4 dekás uborka még határeset.


Fontosabb a napi összes táplálék. Van, aki nem is vacsorázik soha, az még önmagában nem gond, ha nem éhes, nem igényli, elvan úgy. Akár fiatal korban is.

2015. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

Az, hogy elég-e vagy sem, a napi összbevitele dönti el.

Arra, hogy a napi bevitelt hogyan érdemes elosztani (jó emésztés, inzulinérzékenység, jó alvás, hormonok, stb. szempontjából) vannak ajánlások. Ezek fényében vacsorára kevés egy paradicsom, de ha lányodnak úgy esik jól, hogy nap közben eszi meg a "magáét" és este már csak egy paradicsom kell neki, akkor tegyen így. Kérdés, hogy nap közben "megeszi-e a magáét".

2015. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát megeszi a "magáét" :D Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!