Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egészséges táplálkozásról...

Az egészséges táplálkozásról tudtok ajánlani könyveket? Esetleg testépítésről, sportról, edzésről?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma, az az álmom, hogy fitness modell lehessek, és személyi edző, ehez szeretnék tudást gyűjteni. Az alap dolgokat már tudom táplálkozás és sport terén is, de néha mégis úgy érzem fogalmam sincs mit ehetnék, vagy mi lenne a legjobb mozgásforma. Sajnos szemelyi edzőre jelenleg nincs pénzem.

2015. júl. 12. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Drugs Bunny könyvét olvastad már?Abban sok minden ,nagyon szépen le van írva. [link] <-- itt letudod tölteni.Remélem segítettem
2015. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig még nem olvastam, de már le is töltöttem, a leírás alapján hasznos lesz, köszönöm a választ :)
2015. aug. 1. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!