Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan oldalt, ahol az...

Tudtok olyan oldalt, ahol az ember figyelemmel kísérheti, hogy mi hiányzik az étkezéséből/mennyire táplálkozik egészségesen?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, ahol pl. meg lehet adni (akár a hozzávalók arányával is), hogy mit fogyasztunk, és hosszabb vagy akár napi távlatban is kimutatja, hogy mennyire megfelelő a táplálkozásunk illetve hiányoznak-e fontos tápanyagok az étrendünkből (vitaminok, ásványi anyagok pl.).


Ha valaki tud ilyen programot vagy oldalt ajánlani nekem, előre is nagyon köszönöm.


2015. júl. 14. 19:16
 1/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Amint meglesz az egészséges táplálkozás definíciója, létre fog jönni ez az oldal.

Addig definíció hiányában sajnos magunkra vagyunk utalva.

2015. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de szerintem félreértetted a kérdésem.


Az egészségesen nyilván egy átfogó fogalom, de lentebb kifejtettem.


A fehérjék, szénhidrátok, zsírok, vitaminok, ásványi anyagok napi ajánlott beviteli arányára már rég vannak táblázatok, előírások.


Olyan oldal érdekelne, ami kimutatja, hogy a napi étrendemmel sikerült-e mindent bevinnem a szervezetembe, és esetleg heti-havi szinten is megtekinthető, ha rendszeresen alulmarad valamelyik érték.

2015. júl. 15. 19:48
 3/3 anonim válasza:
Az app neve kalóriabázis.Kar hogy két évvel ezelőtt írtad ezt a kérdést és nem tudtam válaszolni 😂
2017. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!