Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert neznek hulyenek?

Miert neznek hulyenek?

Figyelt kérdés

Vendegsegbe jottunk,aztan amikor momdtam,hogy el kell mennem boltba venni turot,salatat,vizet stb. Akkor tok hulyenek neztek... Nem akartam,hogy rossz szemmel nezzenek ram,ezert persze a hazi kosztot ettem,ami mindig tartalmazott szemhidratot... Altalaban nem eszem szenhidratot,feherje dusan etkezem,rengeteg nyers salataval.

Szerintem most biztosan ramjott par kg,amit ha hazamegyek ugyis ledobok. Mas emberek miert nem torodnek ennyire aznegeszseges etkezessel?



2015. júl. 16. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Verseny dietan vagy?Ha nem,akkor szerintem felesleges annyira ragorcsolnod.
2015. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Mert inkább azzal törődnek, hogy megtanuljanak helyesen írni!


(Nem, nem az ékezet hiány a probléma.)

2015. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Kezdhetted volna a leirast ugy is, hogy par napos vendegsegbe mentetek mert en rogton arra gondoltam, hogy meghivtak pl ebedre de Te azzal kezdted, hogy boltba mentel :) mindegy.


Nekik nem fontos az, hogy allandoan azt lessek, miben mennyi tapanyag van es satobbi. Nem mindenkinek az az elso, hidd el. Nezzenek csak hulyenek (szerintem nem neztek annak, csak furcsanak) ha Neked az a jo, hogy ugy etkezel, ne szoljanak bele. Az en csaladom mar megszokta a "dietamat". Majd a Te ismeroseid is hozzaszoknak.

2015. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Latszik,mennyi idegbajos ember van itt... Lehet kissé osszecsapott lett az irasom,de nem gondoltam volna,hogy ez lesz a legnagyobb problema...

Igen,kinosan ugyelek a sulyomra,mert rengeteget bantottak az emberek egy idoben,hogy hogy meghiztam,azota ugyelek a testsulyomra...

Es ez csak egy kerdes volt,hogy az emberek altalaban miert nem figyelnek oda egyaltalan arra,hogy kicsit egeszsegesebben etkezzenek... De elnezest,hogy fel mertem tenni a kerdest.

Az utolsonak koszonom. Udv,

2015. júl. 16. 09:06
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Nem idegbajosak, viszont szeretik, ha egy kérdés helyesen valamint jól olvashatóan van megfogalmazva.


Én is diétázom, elég szigorúan. Otthon, melóhelyen. Ha vendégségbe megyek akkor -hacsak nem undorodom az adott ételtől - akár több napig is megeszem amit elém raknak.

Ha ismerőshöz megyek akkor előre megbeszélem, hogy nagyjából mi az amit eszem és mi az amit nem. Ha szóltál volna a vendéglátódnak biztos tudott volna sült húst készíteni, vagy salátát és az is lehet, hogy túróért is szívesen lement volna miattad a boltba.

Olyan nőként, aki nem szeret főzni és nem szeret háztartást vezetni, mert kulimunkának, robotnak érzi mondom, hogy ha vendéget várok akkor az nem olyan mint a mindennapi főzelék/saláta és sült husi összedobása. Arra az ember készül és nagyfokú sértés, ha ezek után a vendég leszalad a boltba a helyett, hogy érkezése előtt vette volna a fáradtságot, hogy felhívjon és őszintén lebeszélje velem, hogy mit szeretne enni.

Te megsértetted a vendéglátóidat azzal, hogy nem beszélted meg a diétádat. Sem előre, sem akkor, mikor -mily fura- rossz szemmel néztek rád. Végig míg ott voltál nem voltál őszinte velük, ha nem mondtad el, hogy Te igy étkezel és kérted, hogy segítsenek Neked ebben.


Sok ilyen kérdésnél jut eszembe, hogy miért nem

- értik, hogy az én házam az én váram. Épp ezért a vendéget én látom el és sértés, ha a sajátomban ezt nem hagyja,

- tudnak az emberek kommunikálni és megbeszélni előre dolgokat.

- miért tesznek önmaguknak is rosszat azzal, hogy az önmagukért kiállás helyett, az őszinteség megpróbálása nélkül beállnak a sorba.


Nem tudom, mennyi idős vagy. Akármennyi is, ezeken bármikor lehet változtatni, fejlődni bennük. Tedd meg és nem fognak furán nézni Rád. Ha pedig nem néznek furán Rád akkor Te is, Ők is jobban érzik majd magukat a legközelebbi vendégeskedésnél.


Arra meg, hogy felszedtél pár kilót: valószínű, ha az eddigi diétádat folytatod, akkor olyan, mintha tartottál volna néhány csalónapot és elég gyorsan vissza fogsz fogyni.


Te egészségesen étkezel ők meg lehet, hogy valami másban jobbak és most épp azt kérdezik a gyakorikerdesek egy másik rovatában, hogy Te abban miért nem vagy jó :D

Különbözőek vagyunk. Fogadd el.

Mondd el, Te miért így csinálod. Akit érdekel és hallgat rád annak mondhatod tovább, akit meg nem azt hagyni kell és még csodálkozni sem érdemes.

2015. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha egy vendégésben elmész magadnak kaját hozni az igen bántó igen. viszont megkérdezhették volna előtte hogy mit szeretsz, mit főzzenek, és akkor készithettek volna egy salatát vagy vmit neked.


de ne félj egy kajálástól nem szaladtak fel rád a kilók, mert ha sportoltál utána akkor ledolgoztad.

2015. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig vannak emberek, akiknek nagyon fontos az életmódjuk. Bunkóság vagy sem, vega koromban nem ettem húst vendégségben, az pedig nem olyan, hogy ha ketogénezek és vendégségbe megyek, akkor semmi nem történik a szénhidráttól. De, tipikusan rosszul lesz tőle az ember, sokszor NAGYON. Kvázi végigbetegeskedheti a vendégséget, brutális hasfájással, hányingerrel, akár görcsökkel. Én egész jól bírom, így csak 2 napig tartó enyhe rosszullét, hányinger jelentkezik több nap szénhidrátos (mondjuk 100g ch fölött) nap után, főleg, ha cukor (pl. gyümölcs) és glutén is van közte. Ha erősen szénhidrátos, fél nap után kikészülhetek. Nem mindig (alapból csak lenyom a szénhidrát, jó forrásokból és viszonylag kevés is), de előfordulhat.

S ez nekem tökéletesen megfelel, mivel nem akarok szénhidrátosan enni. Én döntöm el, mit és mennyit eszem, ehhez jogom van, ez az én testem, én közérzetem. Önző vagyok és jól akarom magamat érezni. Vendégségben, amennyire biztonságosan lehet, kilengek, sőt, annál még jobban is. Nagynénémnél megeszem a csirkét, amit amúgy nagy ívben kerülök (házi és jól készítik). 1 napig. Utána inkább eszem az uborkát magában, amúgy mindig, mindig viszek saját ételt, ha elutazom. Kell.

Nem szokott megsértődni senki, jó rokonaim vannak :)

A zöldségvásárlás szerintem alap, ha nincs az adott helyen olyasmi. Az én rokonaimnál mindig rengeteg van, ahogy az nekem természetes.

Nem várok el a vendéglátótól semmit, de ő se várja el, hogy rosszullétbe egyem magam.

2015. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszi az utolso ket valaszoloknak:) a bunko valaszok meg nem erdekelnek,mert valoszinuleg ezek azok az emberek,akik chipset zabalva 100kg-san predikal es ra se neznek soha. Pff
2015. júl. 16. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a helyesírásos.

100kg és rám se néznek soha? 165 centi vagyok, kemény 52 kilóval. :D és még szép is vagyok, és fiatal. Na bumm :DD

2015. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szép mi? 😂😂😂😂
2015. júl. 16. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!