Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni, mitől lehet?

Nem tudok hízni, mitől lehet?

Figyelt kérdés
18éves vagyok 175-180cm magas jelenleg 55,6kg, másfél-két éve még 64kiló voltam és valamennyivel alacsonyabb is. Hízni szeretnék de egyszerüen az istenért se megy... tegnap elött még 57kiló voltam ma meg már 55 (jó igaz címerezek) de az nem normális hogy 2éve alatt fogytam több mint 10kilót, kisebb az étvágyam is mint volt, mi lehet az oka, pár hónapja orvosnál is voltam de semmit nem találtak, egészséges vagyok! ???

2015. júl. 17. 16:41
 1/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Meg fogsz döbbenni, de keveset eszel.
2015. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Keveset eszel

2. Lehet genetikai oka is



Szüleid is ilyen vékonyak ( voltak)?

2015. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Genetikai ok = gyorsabb anyagcsere. Vagyis keveset eszik. Nincs az a gyors anyagcsere, amit ne lehetne "túlzabálni".


"orvosnál is voltam de semmit nem találtak" - mit kerestek?

2015. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Vagyok


képzeld en (sem) hízok kb semennyit sem, hiába eszek meg normál adagokat ( es nem zöldségen elek :D )


Az meg a masik, hogy mivel en sportolok heti 3-4x 1,5-2 órát ezert le mozgom akkor


Es nem vagyok liszterzekeny es a pajzsmirigyem is rendben van

2015. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!