Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni! Hogyan hízzak?

Nem tudok hízni! Hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 14 éves vagyok. 159cm és 40kg.. Nos hízni egyáltalán nem tudok.. Valaki tudna nekem pontos étrendet írni? Reggeli, ebéd, vacsi + mellékétkezések.. Tudatlan vagyok a témában.. Nővérem mesélte (17éves) hogy ő csak akkor kezdett el hízni mikor megjött neki a menstruációja.. És az nekem nincs meg. Piszkálni is szoktak: csontváz, éheztetnek ootthon? stb.. Előre is hálás köszönet!! :)

2015. júl. 2. 13:23
 1/7 anonim válasza:
Hát lehet hülyeséget írok de azt hallottam h a késő esti nassolás, étkezés hízlal
2015. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig nassolok este, de semmi..:D csak féltem az egészségem.. Mivel ugye a sok chips se jó mindig..:) Amúgy köszönöm..:)
2015. júl. 2. 14:36
 3/7 anonim válasza:
14 éves vagy tehát meg nőni fogsz minden tekintetben.Hízni is fogsz nyugi:)Később majd az lesz a bajod hogy fogyni akarsz:Akik bántanak meg küld el a pi..aba!Nyilvan ok tökéletesek.
2015. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak engem is zavar, hogy ilyen vékony vagyok:( nem tetszik..
2015. júl. 2. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nemsokára elkezd a tested fejlődni, akkor fel fogsz szedni pár kilót. Ezenkívül szerintem még annyit csinálhatsz, hogy odafigyelsz az életmódodra. Egészségesen egyél, sok zöldséget, gyümölcsöt és húst, a nasiktól nem feltétlenül fogsz hízni, azok csak a kisebb részét tegyék ki az étkezésednek. Ha még nem sportolsz, azt is elkezdheted. Ha izmosodsz, az kilókban is meg fog látszódni.
2015. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia!Én is 14 éves vagyok,szintén 40-41 kg.Kisnövésű vagyok,mindig is a legkisebb voltam az osztályba,a legsoványabb,és nagyon zavart..hízni épp olyan nehéz,mint fogyni.Vannak olyan emberek,akik ilyen alkatúak,én se fogok jobban meghízni azthiszem.Szóval ne aggódj,már én se vagyok sovány,és már megjött.Szerintem neked is ilyen az alkatod.
2015. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örüljetek, 14 évesen 40 kilók vagytok, én 16 évesen vagyok 36 kiló, 150 cm :( Évek óta próbálok hízni, de helyette folyamatosan fogyok. Naponta ötször eszek, bőséges reggeli, ebéd, vacsora, és éjfél körül is kimegyek enni. Minden nap ez megy, múlt héten 38 kiló voltam :D Szóval ne aggódjatok, van rosszabb is nálatok :D de azért sok szerencsét, hátha nektek sikerül!
2015. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!