Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ebéd utan mit es mikor ehetek?

Ebéd utan mit es mikor ehetek?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy kis gabonapelyhet, de takaritottam a mozgas miatt Ebedre lesz egy kis leves meg csirke krumplival ezt meg megis eszem de tegnap is utana nem ettem mar semmit mert felek hogy meghizom igy altalaban fel1kor eszek utoljara.eznemtudom hogy normalis e de azert nem eszek mert nem szeretnek hizni, de viszont este erzem hogy nagyon ehes vagyok es faj a hasam meg a fejem. Ehetek valamit vacsorara hizas nelkul ha igen mit es mikor? Lehet attol bajom hogy nem vacsorazom hanem csak nnyi a napi kajam? Lany vagyok, 14 èvees 150cm es 40kg.
2015. júl. 19. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet bajod bizony. Nagyon egészségtelen a te fejlődő szervezetednek a koplalás. A szervezeted jelzi is a fejfájással, hogy elégtelen a szénhidrát, fehérje bevitel. Gyümölcsök, zöldségek nem szerepelnek az étrendedben? Tejtermékből legalább fél liter tejre van szükséged. Vacsorára fehérjét, szénhidrátot, zöldség félét egyél. Ha nem szeretnél hízni, akkor ne egyél fagyit, csokit, süteményt. Ha nem megfelelően táplálkozol, akkor meg fogsz betegedni. Idősebb korodra pedig csontritkulásod lesz.
2015. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt korban ráérsz böjtölni . Ásványi anyag vitamin és víz a legfontosabb a hőségben , sok dinnye stb . Tej nem szükséges , sőt semmi hasznos nincs benne mert pasztőrözik és eltűnik a hasznos belőle . Fehér liszt helyett teljes kiőrlésű gabonából készült termékeket érdemes fogyasztani .
2015. júl. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

eleve túl sovány vagy, úgyhogy jó lenne, ha ennél végre koplalás helyett!


Az anorexia nervosa csúnya betegség, neked az van kialakulóban, úgyhogy még most fordulj vele pszichiáterhez!

2015. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egész délután ehetsz! Itt a sok gyümölcs, nehogy már ne egyél. :) Azok nem is hízlalnak, csak sokan bemagyarázzák itt gyakorin hogy hízlal. -.-* Ezekből annyit ehetsz amennyit akarsz.
2015. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érzem hogy valami nincs rendben velem de nemtudok mit csinálni de nem értené meg ezt senki, a tesómék csak szivóznak velem pl: amikor inni szeretnék egy pohár kakakót "vigyázz mert elhizol" és inkább lerakom vagy megiszom nagy büntudattal. Most 5 órakor az ebéd után ettem 1 szelet félbarna kenyeret (csak ez volt itthon) kis szalámi, vaj és zöldségek meg megittam egy jó hideg pohár limonádét. DE hatalmas a büntudaat!
2015. júl. 19. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, miért híznál-e? Így is vékony vagy. Mozogj mindennap valamennyit, tánc, görkori, úszás, amit szeretsz és nem lesz baj.
2015. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen inkább azon törd a fejed, hogy hogyan étkezz megfelelően. Számold ki, hogy mennyi fehérjére van szüksége a szervezetednek. Szedjél multivitamint is, és sok gyümölcsöt egyél.
2015. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!