Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok leállni a...

Pacaaa kérdése:

Miért nem tudok leállni a hízással?

Figyelt kérdés

Nem eszem sok chips-et,cukrot,meg csokit..

Nem is eszem pizzát csak olyan -4 hónaponta nagyon ritkán!

Nem eszem McDonalds-ot Burger King-et sem...

De mégis 12 és fél éves vagyok és 50 kiló!

Szerintem nagyon durva...

Bár nem tudom...Lehet hogy a mérlegün mutat többet...De nem hinném!

Elhatározom hogy na most fogyunk...De valahogy sosem jutok el a végére,mert nem látok egyből változást ezért csalódok =(


2010. márc. 5. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Sporttal hogy állsz?
2010. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy 50 kilót nyomsz,nem feltétlenül gond!Milyen magas vagy?Nem írtad,és ugye nem mindegy,hogy 140 centis,vagy 160 centis vagy.Tehát így ismeretlenül nem lehet megmondani hogy sok-e a súlyod.
2010. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

12 évesen terhes?? Azt sem írta, hogy lány vagy fiú! :-))


Szerintem ne akarj görcsösen fogyni! Az is fontos, hogy hány centi vagy! Én 14 évesen voltam 50 kiló és 170 centi, aztán egy pár évig nem is változott a súlyom. Lehet, hogy fogsz nőne egy jó pár centit hirtelen, és szépen eloszlik a "felesleg".

Még egy dolog.Nem biztos, hogy fogyókúra kell! Lehet, hogy egy kicsit többet kell mozogni, és minden rendbejön!

2010. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csakhogy én versenyszerűen teniszezek,minden nap,kivétel a vasárnap...

És am 158 centi vagyok!

De pl.: suliban a mérleg 43-at mutat,itthon meg 50 :S

2010. márc. 6. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó hát akkor megvan! :-) Az izom jóval nehezebb, mint a háj!! Örülj neki, mert ha rendszeresen sportolsz, akkor biztos szép feszes a tested!!

Én is mindig több kiló vagyok, mint amennyinek kinézek, mert én is versenyszerűen sportoltam sokáig. Ez csak nekünk rossz, hogy sokat mutat a mérleg, de szerintem mások biztos nagyon csinosnak látnak!!

2010. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát valamelyik mérleg nem jó....7 kiló különbséget jelez,de akárhogy is van,akár 50 kiló vagy,akár 43,nem sok egyik sem,sőt,még ha 50 kiló vagy,az sem sok,sőt én azt mondom,hogy normális súly alatt vagy.Én meg vagy 164 centis,és 66-67 kilós és még mindig jó vagyok,van mit fogni rajtam,és én szeretem azt nagyon-és más is....
2010. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Háát mondjuk már én is gondoltam arra hogy az izomzatom miatt...Mert felesleg nincs rajtam ránézésre..Csak ha ráállok a mérlegre és 50 kilót mutat,akkor arra gondolok hogy miért nem vagyok mondjuk 40,amikor halálra hajtom magamat a sportban :D
2010. márc. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!