Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, ha anorexiás...

Mit egyek, ha anorexiás voltam/vagyok?

Figyelt kérdés

Most 15-ös bmi-m van, anorexiás voltam, az előző 2 hónapban 15kg-t fogytam, nem ettem semmit.

Szeretnék egészségesebben élni a továbbiakban, 1-2 hete kezdtem el újra enni, sokat (akár 2500kcal-t is naponta=napi plussz 700kcal), de nem hízok. Miért? Eszek sok rizst, húst (csirkét, pulykát főleg), kenyeret, csokit, chipset, zöldséget, gyümölcsöt... Próbálok változatosan étkezni.

Valakinek van valami tanácsa, hogy hogyan tudnék felszedni pár kilót, lehetőleg úgy, hogy az ne (csak) zsír legyen, hanem inkább izom? (az izmosodáshoz godolom kelllene valamilyen erősítés is, csak nem tudom milyen) Előre is köszönöm a tanácsokat!



2015. júl. 20. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, idővel fogsz hízni, de most örül a szervezeted, hogy kap kaját.


Nekem is egy hónapba telt, mire elkezdődött a súlygyarapodás, azóta már rám jött 8 kiló, és végre kezd emberi kinézetem lenni (én pm túlműködéses voltam). :)


Egyél mindent, bár csipsz, cukros szrokat ne igazán, és ha már felment a bmi-d olyan 20 körülre, lekezdhetsz sportolni is. Addig ne nagyon.

2015. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyél rendesen, amennyi jól esik, mindent! De hogy az izmaid is fejlődjenek, szükséged lesz jó sok fehérjére! ugyhogy nyugodtan egyél sok húst, tojást, babot és tejtermékeket! Előttem lévő válaszolónak pedig igaza van, ha hiztál, ráérsz akkor is sportolni, hogy fejleszd az izomzatod.
2015. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!