Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud ajánlani egy jó...

Valaki tud ajánlani egy jó étrendet?

Figyelt kérdés

170 cm körül vagyok és 63 kilógramm.

A testzsírom magas mert zsírpárnák láthatók a hasamon a mellemen és az oldalamon.

3 hete járok edzőterembe és minden edzés után végzek fél óra aerob mozgást (heti 4)

Ma egy saját étrendet próbáltam követni de nem lett jó vége:

Reggeli: Kefír:150g + 50g zabpehely

Tízórai: 5db főtt tojás fehérje + az egyik sárgája

Ebéd: 50 g Pulykaszárny zöldséggel (párolt karfiol,répa,zöldborsó)

Uzsonna: 2 db pulyka virsli 1 szelet barnakenyérrel

Vacsora: 50g Pulykaszárny 1 db paradicsom 3 szelet zöldpaprika.

Végeredménynek ez jött ki nem tudom,hogy ez mennyire reális eredmény. Nagyon megköszönnék egy jó étrend ajánlást.


energia: 940 kcal

fehérje: 75.5 gramm

zsír: 32.9

szénhidrát: 82.8



2015. júl. 29. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell szívbajosnak lenni a tojássárgájával, valamivel több simán mehet akkor is, ha zsírszegényen akarsz enni. Habár még sok kalória hiányzik, amivel némi zsír is jönni fog... Egyél többet. Még fér kis fehérje is, aztán pl. némi rizs... Az ételeid jók, kivéve a kenyeret, csak túl kevés a kalóriabevitel.
2015. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*túl _alacsony_ a kalóriabevitel
2015. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés kalória. Súly alapján nem érzem, hogy hogy lehetsz zsíros. Én a helyedben inkább tömegelnék, mert így semmi nem marad belőled. Vagy próbálkozz testkompozíció váltással.

Az étrendedet magadnak kéne összerakni. Olvasd el a Sárga kapszulát (google), utána össze tudsz dobni magadnak egy alap étrendet.

2015. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt egy idoszak ugy ket-harom eve mikor elkezdtem nonni de mellete ugymond koplaltam es amit lefogytam 20kilo+ az izombol is ment le igy maradt tobb zsir. Tudom,hogy novelnem kene mindent de nem tudom hogyan. Igy is volt olyan etkezes amit muszalybol ettem,nem is voltam ehes
2015. júl. 29. 23:41
 5/5 anonim válasza:
Paleo. Tudom divat meg minden de nem az az iranyzat kell. Lenyege hogy termeszetes eteleket egyel es ne az iparilag feldolgozottat. A mai paleo nagyon el van csuszva. Maglisztes sutik nem kellenek persze atmenetnek nagyon jok, de en miota paleozok(2 eve) 5x ettem sutit. Egyszeruen egy ido utan nincs is ra igenyed. Megkell tanulni maskepp elni, nem mondom hogy konnyu de nem is nehez. Persze allandoan ott a csabitas de hat vmit vmiert. Minden dietanak megvan ez a hatranya. Es ne szamolgasd a kaloriakat folosleges. En sosem szamoltam de lefogytam.
2015. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!