Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel üssem el az étvágyamat?

Mivel üssem el az étvágyamat?

Figyelt kérdés
Próbálok diétázni, de nehéz az átállás és nagy az éhségérzet. Tudtok valami alacsony energiatartalmú egészséges dolgot ajánlani, amiből egy-két falatot elfogyasztva elmegy az éhségérzet? Olyanokra gondolok, mint például a háztartási keksz (tudom, hogy az tiszta szénhidrát és cukor, ezért nem a legjobb ötlet), vagy esetleg valami müzli(?????).
2015. júl. 30. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Traktorral! Viccet félretéve: müzliszeletek, joghurtok,gyümölcs.. Én natúr joghurtot szoktam (nem ízesített)müzlivel+gyümölcsökkel keverni. :)
2015. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint a müzli nincs ízesítve (Gratula)! ;)
2015. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rágcsálj zöldségeket pl uborka, zellerszár, vagy egyél konzerv gombát.


Én ha nagyon éhes vagyok este de már nem akarok sokat enni, akkor konzerv fejes gombát eszek sokszor, mert ha megeszel 20 dekát akkor is csak 40 kalória, viszont legalább mennyiség és nem kell csipegetnem, minta nem ennék semmit. De a saláta is jó, meg keverheted is őket.

2015. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint én: *(Granola)<--müzli márkája
2015. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyel egy jot! Delutan meg menj el futni. Ez ilyen egyszeru :)
2015. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem értem meg, hogy a műzlit hogy tudták beadni a fogyni vágyók fejébe mint diétás ételt a 70-80%-os szénhidráttartalmával.

Nem úgy kell diétázni, hogy keveset eszünk, akkor nincs ilyen probléma. Minden étkezés mellé tisztességes mennyiségű zöldséget kell enni, akkor nem éhezel meg olyan hamar. Sovány hússal és zöldséggel nehéz túllőni a kalórialimiten, így ezekből elég sokat megehetsz egy nap. Esetleg meg lehet ízesíteni egy sovány túrót, egész jól laktat, és szintén nem sok kalória. Lehet enni kevésbé cukros gyümölcsöket is.

2015. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem CSAK az evés hat, trükkök nem. Enni kell, nincs mese, nálam fontos a megfelelő időzítés. Azért az ételek nem egyformák, számomra a tojás zöldséggel kicsit laktatóbb, mint a többi. A szénhidráttól éhes leszek.

Ki kell tapasztalni, Nálad hogy van, de tipikusan jó a többé-kevésbé szénhidrátszegény étrend vagy étkezés.

2015. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!