Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi hozná meg legalabb picit...

Mi hozná meg legalabb picit az étvágyamat?

Figyelt kérdés

tegnap szakitottunk a baratommal majdnem ket ev utan, rajtakaptam hogy megcsal egy masik lannyal

eleg sok problemam volt mar a hassammal, rengeteg savam van gyogyszert is szedek ra (quamatel, esomeprazol, meg ilyesmi savlekotok)

viszont tegnap este 10 ota nemtudtam enni egy falatot sem. ittam egy pohar citromfu teat hatha enyhiti, vettem be gyogyszereket de semmi. szedulok, es nagyon faj mar a hasam es ideges is vagyok, ra sem tudok nezni a kajara, es mar lassan osszeesek. Valaki tudna segiteni van e barmi ami meghozza az etvagyam? 18/L



2015. febr. 27. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy banán, vagy egy csoki sem megy le? Legalább gyümölcsteát igyál sok mézzel és citrommal és próbálj kicsit megnyugodni, nézz meg egy vidám filmet.
2015. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egy csokit sikerult megennem, es akkor mostmar megprobalok teazni, hatha jobblesz:)
2015. febr. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!