Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy kamasz srác...

Miért van az hogy kamasz srác létemre nem vagyok éhes, és nagyon sovány vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és úgy gondolom hogy baj van a táplálkozásommal. Mindig is vékony voltam de most egy ideje hogy megnyúltam 180 centire a súlyom csak 55 kiló vagy annál kevesebb. A gond hogy sose vagyok éhes, ha kihagynám valamelyik étkezést meg sem érezném, meg se éhezem.

Sportolni nem sportolok de nem vagyok otthon ülő típus biciklizni lovagolni szoktam néha. Általában enni reggel nem mindig eszek ha sietek akkor nem, ebédre mikor mit de legtöbbször húsmentest vagy csak nagyon kicsi húst. A köreteket szeretem jobban, natúr rizs vagy krumpli. Nassolni se szoktam túlzottan. Mit tanácsoltok, hogy normálisan nézzek ki, mert minden csonton látszik, és a kívülállók szerint egy évvel ezelőtt még nem voltam ennyire sovány. Köszönöm


2015. aug. 3. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

www.kaloriabazis.hu + súlyzós edzés


Először edzővel, hogy megtanuld a helyes mozdulatokat, hogy ne legyen sérülés belőle.

2015. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hali! En 15 vagyok, 180cm es 51kg, marfan szindromaval. Nekem se kottyan meg ha nem reggelizek. Anyum szerint tobbet ettem, mikor gyurtam, szoval matol megint elkezdek jarni. Es nezz utanna a marfan szindromaval, mert lehet azert vagy ilyen sovany!
2015. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!