Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történt az emésztésemmel?

Mi történt az emésztésemmel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben naponta 2x-3x van székletürítésem, míg eddig 2-3 naponta volt. Az állaga nem igazán változott, de zavar, hogy ennyiszer kell menjek.

Étrendemben talán annyi a változás, hogy az elmúlt egy hétben nem igazán fogyasztottam leveseket. Lehetséges hogy egy kis stressz is áll mellette, de elég nagy változás most nekem. Mi lehet a gond?


20L



2015. aug. 3. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A stressz nagyban befolyásolja az emésztést, pláne ha kifejezetten izgulós fajta vagy. De egyébként érdemes naplót vezetni, onnan hamar kiszokott derülni, hogy mely étel okozhat ilyen tüneteket. Nem tudom mennyi tejet fogyasztasz, általában ez az első termék, ami több székelést okoz.
2015. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztottam több tejet, mint máskor. Esetleg mézet. De azt se sokkal többet..
2015. aug. 3. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Többet mozogsz? Ha nincs semmilyen panaszod (hányinger, teltségérzet, hasfájás stb), akkor nem hinném, hogy gond lenne. Ha az állaga is normális, akkor ne aggódj. Ha meg ennyire zavar, akkor vegyél be széntablettát vagy Lopediumot :)
2015. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebb volt vashiányom. Van esély arra, hogy ismét előjött?
2015. aug. 3. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony van. ' évben egyszer egyébként is ajánlatos vérvételre menni, hogy minden rendben van e. Lehet, hogy megint itt az ideje nálad :)
2015. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemrég hatalmas láz miatt voltam sürgősségin ahol vettek, ott meg nem mondtak semmit, hogy gond lenne...
2015. aug. 3. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéb panaszod van?
2015. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. Olykor kicsit fájdogál a hasam jelezvén, hogy "menni kellene"...
2015. aug. 3. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!