Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors növekedés, módszerek?

Evcsuu002 kérdése:

Gyors növekedés, módszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Rég szerettem volna modellkedni, és már több modellügynökség is felkeresett. Az a baj, hogy 165 cm vagyok, és mindenkinek csak úgy kellenék, ha 6-7cm-mel magasabb lennék. Tudtok valamilyen táplálkozási módot, nyújtást, vagy vitamint ajánlani, ami viszonylag gyors idő alatt segít a problémámon? Kérlek, nagyon fontos lenne!!!

2015. aug. 8. 19:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, illetve kézzelfogható bizonyítékom erre nincs, de végignéztem a Delta nevű tudományos híradó összes műsorát, anno még évtizedekkel ezelőtt. Az akkori kutatások némelyike már meg lett vétózva, de ha csak a töred része is igaz, akkor gyermekeink, unokáink komoly problémák előtt állnak!

Már több mint harminc éve, mutatták be, valami műanyagot összekutyulva egy gépbe helyeztek, majd onnan kivéve mutatták, hogy az állaga olyan mint a hús. És a kutató tudós azt mondta, hogy ezt már csak ízesíteni kell, és a legdrágább húskészítmények alapanyaga lehet. A riportműsor végén ebből a műhúsból készült pogácsát ették, és mondták hogy milyen finom.

Néhány évvel ezelőtt ismét láttam ezt a felvételt a televízióban, de teljesen más céllal és szemszögből lett ismét bemutatva, arra már nem emlékszem.

De átvillant az agyamon, hogy uram atyám, a harminc év alatt nem fejlődhetett annyit a tudomány, hogy már még a csontot is képesek belevarázsolni. Látva az áruházláncok polcai rogyásik vannak csirkecombbal, szerintem nincs a világon olyan csirke, amelynek csak combja van. Ráadásul mindegyik pont egyforma, de még az a fekete pötty is mindegyiken ugyan ott van!

Dolgoztam már néhány nagyüzemben karbantartóként, a személyes tapasztalataim nagymértékben alátámasztották elképzeléseimet. És ezeket nem a scifi filmekből merítettem, hanem saját megtapasztalásaim következménye.

Azért bocsánatot kérek, hogy a fiatalságot arra próbálom vezetni, hogy ha lehet kerülje ezeket a termékeket! Ha ez sértené valakinek is az álláspontját.

2015. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De megint másról beszélsz. Vitaminokról és ásványi anyagokról volt szó, nem élelmiszeradalékokról és -utánzatokról.

A TV tele van hülyeséggel, nem kell mindent elhinni. A szintetikus hús előállítása most is gyerekcipőben jár, és az is "valódi" hús, csak laborban növesztik őssejtekből. Valószínűleg a delta is egy bulvárműsor szintjén volt akkoriban. Az említett jelenet kísértetiesen hasonlít az egyik Loius de Funés filmre. Én sehol nem látom, hogy a csirkének csak a combját lehetne kapni, és olyat sem láttam, hogy egyformák lennének. A kevésbé eladható részeket pedig lehet, hogy virsliként látod a polcon.

De mindettől függetlenül abban igazad van, hogy baj lesz, sőt már van. Ez a rengeteg betegség biztosan visszavezethető a sok szemétre, amit megetetnek velünk. Ebben teljesen egyetértünk. Azt is sok embertől hallani, hogy az élelmiszeripar sokszor gusztustalan, de azért nem műhúst eszünk. Én is az egészséges táplálkozás híve vagyok, amihez hozzátartozik, hogy bolti készételeket nem eszek, mert 99%-a szemét. Felvágottak, kolbászok, konzervek, ... Elég megnézni az összetételt, és már rakom is vissza a polcra. De nincs titok, ott van rajta az információ. Még van választásod, hogy ne edd meg az ilyen ipari hulladékokat.

Én csak azt vitatom, hogy a boltban, patikában kapható vitaminok nem hasznosulnak a szervezetben, mert sehol nem találtam még rá bizonyítékot, illetve nem is logikus. Évtizedek óta alkalmazzák, gyakran betegségek ellen, sikerrel.

2015. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!