Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyors növekedés, módszerek?

Evcsuu002 kérdése:

Gyors növekedés, módszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Rég szerettem volna modellkedni, és már több modellügynökség is felkeresett. Az a baj, hogy 165 cm vagyok, és mindenkinek csak úgy kellenék, ha 6-7cm-mel magasabb lennék. Tudtok valamilyen táplálkozási módot, nyújtást, vagy vitamint ajánlani, ami viszonylag gyors idő alatt segít a problémámon? Kérlek, nagyon fontos lenne!!!

2015. aug. 8. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A magassagod genetikailag kodolt, nem lehet befolyasolni, talan meg nosz par centit.
2015. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ismertem alacsony modellt. Bazinagy holdjárót adtak neki és ennyi. Ment a többivel. Ne tedd tönkre magad. Ők tönkre fognak vágni. Annak a csajnak pl a haját is tönkretették. Parókát kellett hordania itt Budapesten, mert annyira tönkretették a hüe sztájlisztok. Majd még nőhetsz.

Ja. Ha ennyire szép vagy, 1-2 év múlva is lehetsz az és akkor is el fognak vinni. Ne sürgesd a dolgokat annyira.

2015. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy jön ide az iphone? :) (előző vagyok)
2015. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért irtam oda nem illő tageket, hogy többen észrevegyék
2015. aug. 9. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Hallottam régebben a csukamájolajról, hogy az serkenti a növekedést. De hogy hol lehet kapni, vagy van e egyáltalán kereskedelmi forgalomban azt nem tudom.
2015. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De vigyázz, mert a tömeg gyártott cuccok tele vannak mesterséges vitaminokkal, amiket a szervezet képtelen beépíteni. Csak azt egyél, amit biztosra tudod hogy szerves eredetű! A mesterségesen, szervetlen agyagokból képzett omega3 nem alkalmas semmire
2015. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt a sok hülyeséget honnan lehet hallani? Ez az új mánia, hogy a szervetlen ásványi anyagokat meg a mesterséges vitaminokat nem hasznosítjuk, de én még sehol nem találtam a kutatást, ahol ezt bizonyítják. Sokan hangoztatják, de bizonyíték sehol.

Szervetlen anyagból nem lehet szervest csinálni, tehát sem omega3-at, sem vitamint. Az omega3 halolajat takar legtöbbször, mesterségesen szintetizáltat még soha nem láttam. A vitaminok molekulái pedig legtöbb esetben megegyeznek a természetben találhatóval.

Az már más kérdés, hogy mennyi értelme a plusz vitamin bevitelnek. Egyesek szerint semmi, mások szerint nagyon fontos.

2015. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Blooooow válasza:
ha ekkora vafy es ilyenek a genjeid akkor nem lehet semmivel se nagyon megnyujtani teged!!!!!
2015. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

30-40 évvel ezelőtt az iskolákban tanították, hogy a "táplálék az mindig szerves eredetű" Csak ez idővel kimaradt a tananyagból. A tartósító, színező, és ízfokozó anyagok adalékozásával ezt el is felejtettük! Az eredeti táplálékhoz nincs is szükség ezekre. Hallottál már a füst ízű porról? Ezt keverik bele a szalámikba, virslibe, stb. mert a természetes füst az sokkal bonyolultabb és drágább is.

A kémiában jártasabb emberek, elemzik az étel alkotóelemeit, majd ezt tömeggyártásban újból összekeverik.

Nem vagyok biológus, sem kémikus, de azt saját bőrömön tapasztaltam, hogy amióta odafigyelek, és kerülöm az efféle anyagokat, azóta sokkal jobb a közérzetem, emésztésem helyreállt, Egy csomó betegségtől megszabadultam, mit pl. a magas vérnyomás, alvászavar, stb

2015. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: A táplálék mindig szerves eredetű és a szervetlen nem szívódik fel dolgokra csak annyit mondanék: konyhasó.

Egyébként a vitaminok szerves anyagok, ahogy a legtöbb dolog, amit megeszünk. Amiről te beszélsz, azok a mesterséges adalékok, amiket valóban érdemes kerülni, de ezeknek semmi köze a vitaminokhoz. Ezeknek is szerves anyag egy része, de nem ez határozza meg, hogy egészséges-e vagy sem. A füstaroma egyébként gyakran természetes, de ne gondold, hogy a hagyományos füstölés egészséges, az sem az. Szóval ehetsz hagyományosan készült kolbászt, az sem egészséges, viszont nagyon finom.

2015. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!