Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 35 vagyok, eszek normálisan,...

35 vagyok, eszek normálisan, és sokat mozgok, szerintetek túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 9. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem is a vékony testalkatod, hanem a felső tested, az ami nagyon nőies, a nagyon keskeny vállad, ezen kellene változtatni. Tényleg olyan vagy felül mint egy kislány, bocs.
2015. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csal a kép mert a lábad közelebb van. Így nehéz megmondani.
2015. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben tényleg te vagy a képen: szerintem jó dolog, hogy ennyi idősen sokat sportolsz, de több hangsúlyt is helyezhetnél a férfiasodásodra, gondolok itt a férfiasabb test elérésére. Én is vékony testalkatú vagyok és ezért is végzek súlyos edzéseket, ráadásul jól is érzem magam közben. Szerintem egy férfi legyen férfias, rendelkezzen férfias izomzattal. A vállaid tényleg elég keskenyek. Látszik, hogy sokat futsz, ami kardió így nehéz mellette gyarapodni. Kicsit meg kellene osztani a kettőt, nem késő elkezdeni konditerembe is lejárni és mellette futhatnál is. :D 22/f. :D Mellesleg nincs gond veled (a képen lévő férfival), inkább ilyen legyél mint egy kigyúrt bunkó, paraszt, aki beleköt a másikba. :D
2015. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remekül működik a létfenntartó ösztönöm, ezért nem kötekszem :)
2015. aug. 10. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Már pár napja is kiírtad a kérdést egy képpel, ha jól tévedek, igaz ?
2015. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!