Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 170 cm vagyok és 49 kg. Túl...

170 cm vagyok és 49 kg. Túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Egy időben, nyár elején fogyni szerettem volna úgy 5 kg-ot..akkor 59 voltam. Aztán ráálltam a mérlegre és 50et mutatott.Nagyon meglepődtem, mert egyáltalán nem nézek ki 50nek, hanem többnek. Eldöntöttem hogy nem fogyok tovább. Kalóriára pontosan kiszámoltam hogy menyit kell ennem ahhoz hogy ne hízzak és ne is fogyjak. 1 hét múlva megint méreckedtem..azt hittem híztam, és fogytam még 1 kg-ot. Most ez mi? 16 éves lány vagyok. A válaszokat előre is köszi!

2015. aug. 25. 17:42
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Könyörgök ne akard már bizonygatni..nincs testképzavarom. Akkor lennék anorexiás ha belenéznék a tükörbe és nem akarnék enni..igen volt ilyen is. RÉGEN. Már nincs és mondom hogy eszek normálisan. Nem fogytam 1 kgot..ebéd után mértem magam. ja és menstruációm mindig elmarad csak ennyi ideig még sosem volt.
2015. aug. 26. 22:09
 22/23 anonim ***** válasza:

"Könyörgök ne akard már bizonygatni..nincs testképzavarom. "

Ha nem lenne testképzavarod, akkor elismernéd és felismernéd, hogy igen is sovány vagy, már-már kórosan. És nem figyelgetnéd, hogy mennyit eszel, hanem ennél, amit megkívánsz és ennél, amennyi jólesik.

És mivel baromi sovány vagy, így simán jelezhet a szervezeted és azért nem menstruálsz.

Vagy éppen, ha élsz nemi életet, lehetsz terhes is és azért nem jön meg a vérzésed...

De nyilván itt senki nem fog erőlködni, ha beteg leszel, kórházba kerülsz, ilyen leszel, az a te bajod és nem másé...

2015. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Saavedro ***** válasza:
Én 180 centivel vagyok ugyanannyi, mint te. De attól még te is soványnak számítasz és lányoknál ez nagyobb gondokat okoz.
2015. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!