Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Puffadt kemény has kissé...

Puffadt kemény has kissé hasogató fájdalom véresnek tűnő széklet. Kéne aggódnom vagy ehettem valamit ami elszínezte? (sorolom miket ettem a napokban)

Figyelt kérdés

tegnap:2 csoki csirkeszárny pörkölt tarhonya,3 alma

ma:1 csoki,egy gombóc fagyi, egy kis saláta(káposzta,paradicsom,paprika,uborka) és egy szendvicset(zsemle,zala felvágott) meg egy marék pattogatott kukoricát

(tudom,hogy nem valami szuper az étrendem ..de ma egész délután hasmenésem volt ami tudjuk,hogy végződik a végére vizes.. és most kb fél órája pedig újra tömörebb és sötét mintha véres lenne a hasam pedig kemény puffadt nagy gyomortájt kőkemény...fáj de annyira nem mintha kilyukadt volna az azt mondják embertelen fájdalommal jár(hát ez hál isten csak simán fáj) vagy belső aranyér? hasmenéstől esetleg?


2015. aug. 29. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
még hozzáfűzném azt,hogy sok gyógyszert szedek... okozhat-e elszíneződést vagy gyomorfekélyt?
2015. aug. 29. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
menj el az orvosi ügyeletre!
2015. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol fáj pontosan? Milyen a fájdalom jellege? Milyen gyógyszert szedsz?

Mit jelent az, h egész nap ment a hasad? Hányszor volt hasmenés? Milyen színű volt? Láz, émelygés volt?

2015. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
picit hasogat de inkább tompa és feszül mint aki kipukkad annyit evett..hát kb dél óta 3x aztán meg már csak ilyen vizes volt még 2x..aztán megint jött az érzés,hogy szaladnom kell de már nem vizes volt hanem szinte normál állagú bár inkább a hasmenéshez közelített és sötét..nyugtatót szedek és fájdalomcsillapítókat ebben a pár napban a fejfájásomra..nyugtatóból sokat de kevés a hatóanyaga hétfőn írnak erősebb fajtát mert jelenleg 12db-t szedek 0.25-ösből
2015. aug. 29. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy sokszor van hasmenésem és ilyenkor szinte mindig hányingerem van és szédülök ..lázam néha szokott lenni de nem függ össze a hasmenéssel inkább csak hőemelkedésnek nevezném néha jön és megy ..(amúgy 23 éves nő vagyok csak,hogy a hőhullámok nehogy bezavarjanak nem vagyok változó korban :) )
2015. aug. 29. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Xanaxból szedsz 12 db-ot, és még hozzá fájdalomcsillapítót is, akkor könnyen lehet attól fáj a gyomrod. Én napi 1/2 szemet szedek, és ha van valami extra idegeskedés, akkor még egy felet, és azt már érzem a gyomromon.
2015. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, a gyógyszer mellékhatásának tudható be. Mindenképp menj el orvoshoz, és említsd meg neki ezt a problémát!
2015. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!