Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl sokat fogyok? Ez normális?

Túl sokat fogyok? Ez normális?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 175 cm és 43 kg. Sokat sportolok. (lovagolok minden nap, futok) sok chipset, hambit és ilyesmiket is eszek, mégse hizok, sőt egyre könnyebb vagyok, pedig nem akarok tovább fogyni mert akkor anorexiásnak néznék ki. :/

2 hónapja 50 kg voltam, de nagyon sokat fogyok mindig... Normálisan eszek, meg minden. nem értem.


2015. szept. 2. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézték már meg valaha, hogy rendesen működik-e a pajzsmirigyed? Ha nem, akkor házidokinál nem ártana megemlíteni.

Egyébként normálisan kell étkezni, nem szarokat enni. Régen én is állandóan csak csokit, chipset meg ilyen szarokat zabáltam, normális kaját meg nagyon keveset, vékony is voltam.

Mióta normálisan étkezem, azóta sikerült feltornáznom magam normális testsúlyra.

2015. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én irigyellek, mert én meg már éheztetem magam, mégsem fogyok semmit :( Sőt, hízok...


Viszont a pajzsmirigyedet tényleg érdemes lenne megnézetni.

2015. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!