Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan bírjam ki az orvosi...

Hogyan bírjam ki az orvosi vizsgálatig? (puffadásos, gyomorsavas probléma)

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Van egy "kis" bajom, de csak két hét múlva tudok legközelebb elmenni vele gasztroenterológushoz, mert addig van szabadságon... Szóval, a problémám a következő:


Iszonyatosan fel vagyok puffadva, szinte gyakorlatilag bármitől, van hogy egy éjszaka alatt, van, hogy a nap folyamán, van, hogy étkezés után 10 másodperc alatt iszonyatosan megduzzadok... Közben se gáz, se szilárd halmazállapotú dolog nem jön ki belőlem. Előtte Dulcolaxszal meg tudtam hajtani magam, de az is csak arra a napra segített (előző doki írta fel, hogy szedjem 2-3 hétig), most a glicerinkúp segít félig (se). Közben pedig még indokolatlan mennyiségű sav is van bennem, most próbálok olyan ételeket enni, amiben nincs annyi, de még nem érzek változást. Mozgok rendesen, eszek úgynevezett "hajtós kajákat", néha meleg vizet is iszok, semmi... A beleim olyan kemények, mint egy kifeszített kötél.


Tudok még valamit csinálni, hogy ne érezzem magam úgy ebben a két hétben, mint egy ikerterhes lufi? (a lufit nem a kismamákra értem, mielőtt valaki megsértődne... csak már nem érzem úgy magam, mint egy ember)



2015. szept. 4. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki fogod bírni addig, én évek óta így "működöm", sajna, ez van.

Hashajtó helyett próbáld meg inkább az Espimusan vagy a Meteospasmyl kapszulát.

2015. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek. Engem hasi ultrahangra is elküldtek. Elmentem háziorvos, ő nekem Meteospasmyl-t írt fel. Naponta kell két szemet szednem 2-3 hónapig legalább. Kb 1 hónapja szedem és megszűntette a panaszokat.
2015. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!