Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik az a joghurt, ami...

Melyik az a joghurt, ami ízletes, de nem hizlal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én natúr joghurtot szoktam venni, és abba beleturmixolni valami gyümölcsöt. Kész gyümölcsös joghurtot amúgy sem bírom meg enni. Amúgy ha mész egy nagyobb boltba akkor hasonlítgasd össze a kcal értékeket a dobozon. Megs zénhidrát értéket és abból értékelj. Nem olyan bonyolult.
2015. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Natur joghurt, mehet bele kis méz és gyümölcs, télen meggyebefőttel szoktuk enni, lehet beletenni magvakat is.
2015. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 29. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a natúr joghurtra szavazok. Nekem az vált be, hogy egy pici nyírfacukrot és három púpos teáskanál zabkorpát teszek bele. Annyira finom, és a zabkorpa teli van rosttal, ami nagyon hasznos és szükséges a jó bélműködéshez. Próbáld ki te is!
2015. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Draki válasza:

A legjobb, ha magad készíted már a natúr joghurtot is oltóanyagból.

Elnézést az egyik előttem hozzászólótól, de a méz kifejezetten hizlal. Nem vagyok a méz ellen és valóban számtalan jó tulajdonsága van, de fogyni vágyóknál nem ideális választás.

A saját joghurt készítésének több előnye is van. Például vannak oltóanyagok, amit a szokásos aktív csíraszám sokszorosát adják és akár 6 féle jótékony baktériumtörzsből. Ezeket nagyban hozzájárulnak a megfelelő emésztéshez és a vitaminok, ásványi anyagok felszívódásához. Egyenesen következik, hogy jobban alszik és energikusabb az ember. Pár nap alatt tapasztalható.

Ráadásul még a joghurt karakterét is lehet az ízlésedhez igazítani. Készíthető ugyan abból az oltóanyagból lágyabb, vagy karakteresebb joghurt. És miután így elkészült a natúr joghurt, tetszés szerint ízesíthető. Érdemes olyan dolgokat hozzáadni, amik tovább fokozzák a kívánt hatást.

2015. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!