Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlyos wc probléma? 18/L

Súlyos wc probléma? 18/L

Figyelt kérdés

Mindig rágörcsölök , hogy nagywcznem kell és nem sikerül.

Csak akkor tudok, amikor úgy érzem, hogy kell.

Kicsivel később megyek, már nem is bírok.

Nem annyi jön ki belőlem, mint amennyinek kéne.

Pl. Péntek este óta nem tudtam wczni. Szombat reggel nagyon kellett volna, de nem volt lehetőségem, azóta nem is érzem, hogy kell, és nem is tudok.

Sokszor van így velem, hogy nem tudok.

Mit csináljak ?



2015. okt. 12. 15:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen
2015. okt. 13. 17:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj kicsit, elég, ha pár kört futkosol, vagy kicsit ugrálsz, vagy táncolsz; az is tud mozdítani rajta. És egyél szerintem akkor sok ilyen kaját, hogy pl: lekvár, tejföl, joghurt, gyümölcsök, zöldségek, igyál gyümölcsleveket, szóval ami meghajt. Vagy pl egyél valami főzeléket és rakjál bele kicsi ecetet, vagy teát igyál és legyen benne citromlé, esetleg almás süti is jó, bár az lehet, hogy nehezebb, de abban is van gyümölcs; meg kecsap mondjuk, mustár, szerintem azok is jók.
2015. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*Ja és a pörkölt is jó, valami szaftosak. Meg talán még sóska.
2015. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm :)
2015. okt. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!