Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az epémmel vagy a májammal...

Az epémmel vagy a májammal lehet probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tompán fáj a jobb bordaívem alatt nyomásra és bizonyos mozdulatoknál. Időnként hányok epét reggel, főleg, ha zsírosat, fűszereset eszek, grill kajákat. Viszont elég sokat is piáltunk az utóbbi időben. Inkább tapasztalatok érdekelnének, mert webbetegből, ilyesmikből már utána olvastam, de nem sikerült beazonosítanom a jelenséget. Epére inkább szúró fájdalmat írnak, májról pedig azt, hogy igen ritka esetben fáj, ahhoz már nagyon kell károsodnia és általános rossz közérzettel jár, nekem viszont jó a közérzetem.
2015. júl. 6. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha én epét hánynék, nem itt kérdezősködnék, hanem húznék az orvoshoz, amint lehet.
2015. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább epe lehet, de keresd fel a háziorvosod, kellene vérvétel és hasi ultrahang.
2015. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Epehányásom korábban volt nem a mostani eset után.

Nem az lesz a baj, de inkább megvárom a laboreredményt.

2015. júl. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!