Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet kövessek,...

Milyen étrendet kövessek, hogy szép, lapos hasam legyen?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne csak csirke+rizs kombót írjatok!

Mi tehát az az étrend, amit követnem kellene? mit egyek reggelire, ebédre, vacsorára? S mindezt kb. egy hétre kellene változatossá tenni. Tehát azzal, ha írtok egy reggeli-ebéd-vacsora javaslatot, nem vagyok kisegítve.


Előre is köszönöm a hozzáértők válaszát!

Esetleg még meg lehetne említeni, hogy mi ne egyek?



2015. okt. 22. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én javasolnék sok gyümölcsöt és zöldséget, a csirke+rizs az OK egy, vagy két ebédre, de mindig az baromság. Legyenek sovány húsok, halak ilyesmi. Meg nem árt mozogni is hozzá, csak az étrenddel nem lesz lapos a hasad.
2015. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pedig az a legjobb

de vannak külön féle változatai lehet rizs krumpli teljes kiörlésü tészta hal steak pulyka vad husok

2015. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem étrendfüggő, egyszerűen fogynod kell zsírból, már ha a hasi háj az oka, hogy nem lapos a hasad. Ezt sokféleképpen meg lehet tenni, természetesen, mint minden normális étrendnél, a megfelelő tápanyagbevitel (fogyásnál persze csökkentett kalóriabevitellel) alap.


Étrendet sosem írok senkinek, még magamnak se, macera, majd eszem, ami jön, van vagy amit kívánok :D Rólad azt sem tudom, mit szeretsz, melyik makrotápanyagra akarod alapozni az energiabeviteledet, megközelítőleg mennyi az energiaigényed, semmit.

2015. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nézzünk engem: kb. 75 kg, kis sörhas (de nem iszom sört!), kb. 182 cm magas férfi vagyok, nemrég múltam 30.

Nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom, és még csak nem is kávézom.


Étrendet szeretnék kérni, hogy pl:

Hétfő és csütörtök ezt egyem:

reggelire: 10 db csokis müzliszelet

ebédre: paradicsomleves + rakott krumpli

vacsorára: melegszendvics.


Aztán keddre és péntekre emezt, szerdára, amazt stb.


Nem tudom, mit egyek, hogy jobb alakom legyen, s a külalak bizony attól függ, hogy mit eszik az ember!

2015. okt. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!