Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek hogy szalkasabb...

Mit tegyek hogy szalkasabb legyek?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, hogy is nez ez ki. Ket eve tornazom, kondi terembe is jarok, kardiozok, napi minimum egy orat. Izmos vagyok egy lanyhoz kepest, de van egy nagyon keves zsirocska a hasamon es a combom belso reszen. Napi kb 1300 kcal-t viszek be, minimum 100 gr feherjevel,50 kilo korul mozog a sulyom, plusz minusz fel kilo. Mit tegyek, mit egyek hogy ennel kicsit szalkasabb legyek? Csokkentsem a kaloriabevitelem? Szerintem igy sem magas. Kerlek segitsetek! 18 eves lany vagyok, 160 cm :)

2015. okt. 28. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mozgás ide vagy oda, le lehet lassulva az anyagcseréd, ha ilyen csepp étellel nem szálkásodsz, habár úgy tűnik, felesleged nincs, ilyenkor pedig nehéz. Mindenkin van pici háj, ez természetes és szükséges az élethez, főleg nőknél. Mérj testzsírszázalékot s nézd meg, az mennyire jó.

Ha az átlagnál izmosabb vagy, nehogy ennél is kevesebb kiló akarj lenni, főleg, hogy Te is írod, alig van egy csepp háj rajtad.

2015. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
18 szazalek a testzsirom. Koszonom a valaszt! Az anyagcseremmel lehet tenyleg a gond.
2015. okt. 28. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!