Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha betartom a napi 1500...

Ha betartom a napi 1500 kalóriát söt kevesebbet akkor belefér az étrendbe a csoki péksütik meg ugy egyébként a nassolás?

Figyelt kérdés
ha nassolok is sosincs meg az ezerötszáz kalórám!vagy hagyjak fel a nasival mert igy tuti nem fogok fogyni?
2010. szept. 18. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

ha kevesebbet eszel fogsz fogyni, a csoki is belefér néha de: dönsd el, hogy csak fogyni akarsz vagy egészségesebb lenni?

mert akkor az ilyen csokik, meg mindne ilyen cukros sz@rokat feljesd el

de ha 1500 vagy és azt mondjuk csokiból teszed ki akkor is fogyni fogsz csak vitaminhiányos leszel, és a szrí ugyanúgy rajtad marad, izmod meg eltűnik, szóval nem lesz szép alakod

étcsoki mehet sztem de nem kell túlzásba vinni a péksütit hanyagolnám, helyette szendvicset ennék, ah nagyon kívánod, vannak ilyen magvas chrosaint, pogácsák, néha néha belefér, mondjuk egy kefírrel reggelire

chips, meg társait teljesne kihagynám

2010. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.én ugy gondoltam ezt a nasit hogy egy héten egyszer eszek csokit. chips popcorn meg cukros üdítöket kizártam már v fél éve nem eszek ilyeneket péksütit meg kéthetente mondjuk.ez így jó lenne nem?minden egészségtelent kizártam csak jobban a csoki maradt meg a péksüti.de azokbol is csak a pogácsa
2010. szept. 18. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:

1: vagyok

akkor szerintem így teljesne okés

az a lényeg hogy élvezd, és ha szeretd akkor így 1-2 hetente belefér

én is fogyózok, és van amikor sajtos pogácsa+paradicsom+ivójoghurt a reggelim, nem lehet állandóan kiküszöbölni hogy mindennap tökéletes legyen a menüd

2010. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti egyszer belefér, ha 1-1 darabról van szó, nem arról, hogy egész nap péksütin és csokin élsz :). Max. aznap egy körrel többet futsz, vagy bármi más mozgást végzel, a péksütis/csokis napon többet mozogsz ez a lényeg :). Egyébként az 1500 kcal rendben van, alá ne menj, s fontos, hogy minőségi ételekből vidd be az 1500-at, ne nasikból meg mindenféle rágcsákból :).
2010. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Édesség nem fér bele, mert elég és szénhidrát lesz belőle, talán diabetikus csoki v. süti még belefér.
2010. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!