Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás lennék? Tobbi lent.

Bulimiás lennék? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Nemregota hanytatom magam. Van amikor ramjon ilyen oriasi ehseg es es egyszeruen nem tudok leallni az evessel. Tenyleg meg csak parszor hanytattam meg magam mert nagyon buntudatom van ilyenkor. Egyebkent nem vagyok kover, egyszeruen csak nem akarok hizni.
2015. nov. 18. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

úgy írigyellek, bár én is képes lennék erre. régen gondolkoztam rajta, hogy csak amíg lemegy pár kiló, addig csinálnám, de utálok hányni. :S


keress egy barátnőt, egy igazi barátnőt, majd ő lebeszél erről.


A betegség kialakulásának körülményei A BULIMIA NERVOSA A bulimia nervosa nevű étkezési zavar háromszor annyi nőt érint, mint férfit, és akár halálhoz is vezethet. A betegek falásrohamokkal küzdenek, melyet az elfogyasztott táplálék kiürítése követ. Tünetek, kezelési lehetőségek>> A betegségek kialakulásához vezető fő kockázati tényezők közé sorolják a kort, etnikai hovatartozást, a gyerekkori evési és gasztrointesztinális problémákat, az alakra és súlyra való koncentrálás fokozódását, a negatív önértékelést, a szexuális abúzust, és az általános pszichiátriai problémákat.


Részletek: [link]


így ismeretlenül a negatív önértékelésre tippelnék, amin lehet javítani, sok sikert.

2015. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!