Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kerámiabevonatos serpenyőből...

Kerámiabevonatos serpenyőből van jobb és rosszabb minőségű?

Figyelt kérdés
Odaragad benne a hús. Miben süssek húst, mert a teflon nem egészséges.
2015. nov. 20. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná,hogy van. Az ár azért a minőséget is tükrözi.
2015. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mint mindenben, ebben is van ezerfele minoseg.


A teflonnak amugy semmi baja, ne hasznalj benne eles konyhai eszkozt csak fat es muanyagot, akkor nem karcolodik es nem kerul esetleg a bevonat a kajadba.


Amugy edenyen nem erdemes sporolni, venni kell nehany jo minosegut, aztan azokat lehet evtizedekig hasznalni.

2015. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fiatal vagyok, és tudom hogy mit kell a teflon bevonathoz használni. Akkor is egy idő után foszlik, és a levegőbe is kerül a rákot okozó gázból. Valami márkát tudnátok ajánlani, esetleg hol tudnék beszerezni valami megbízhatót?
2015. nov. 20. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:

ami egy ido utan foszlik az xar.


A levegobe meg nem kerul "rakot okozo gaz", ez hulyeseg.


Nekunk foleg Silit edenyeink vannak, meg van nehany keramias bevonatu, olasz edenyunk, mindegyik baromi jo.

2015. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos ételek nekem mindenben leragadnak, pedig nem spórolok a zsírral... Engem is érdekelne, milyen a jó és a rossz kerámiaserpenyő, nekem az eddigiekkel nincs nagy bajom, bár a semmitől is karcolódnak (ezt nem is értem. direkt vigyázunk rájuk e szempontból), a közepük megbarnul (bár ez nem zavar) s persze némelyik étel leragad bennük. De ez utóbbi valószínűleg elkerülhetetlen, hacsak nem kavargatja az ember egy óráig a padlizsánt meg ilyenek (vagy félóráig, mert előtte víz is van rajta, direkt a leragadás megfékezése miatt). A többi zöldség korrekt, a padlizsán a kis trükkös. De finom, a kerámiaserpenyőt pedig általában nem nehéz kitisztítani, úgy sem, hogy nem használhatjuk a legerősebb sikáló eszközeinket..
2015. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kerámia serpenyőben nekem mindég beleragad minden. A hús, és a tojás is? Rossz a minősége? Van valami gránittal bélelt edény is. Van tapasztalatotok ezzel?
2015. nov. 20. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:

igen, a fent emlitett olasz edenyek azok "granit" bevonattal vannak ellatva, de alapjaban veve azok is keramiabevonatosak.


Siman lehet benne ugy tukortojast sutni hogy nem raksz ala zsiradekot es nem ragad le.

2015. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. nov. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!