Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az alapanyagcserém 1275-1300...

Az alapanyagcserém 1275-1300 kcal. Ha ma 1600 kcal ételt ettem, holnapra hízni fogok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ágyban fekve élted meg a napot, nem hinném. Ha nem kifejezetten mozogsz, valamit akkor is csinálsz napközben.


S ha többet eszel, akkor sem tuti, hogy hízol, ez annál bonyolultabb.

Amúgyis az átlag számít, most az,hogy egyik nap többet ettél, másik nap kevesebbet, az nem gond.

2015. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Hát egész nap a városban voltam, jöttem-mentem, de mikor hazaértem jött egy falásroham és lecsúszott 1600 kcal nem túl egészséges dolgokból...
2015. nov. 21. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogsz, a szervezet magától is kompenzál egy ilyen kilengést. A lényeg, hogy ha fogyni akarsz, ne csinálj rendszert a kilengésekből - nekem is a kalóriaszámlálás segített, kéthetente volt kilengés, de volt hogy három hétig nem, ennyi belefér!
2015. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy falásroham volt? Éhesen megenni 1600 vagy olykor akár 2800 kcalt nekem normális, szükséges evés, nem falásroham... Persze ha kiéhezve, kapkodóan etted, mintha az életed múlna rajta, akkor hibáztál azzal, hogy nem ettél korábban, ez előfordul.
2015. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!