Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » AZ a bajom van hogy akármit...

AZ a bajom van hogy akármit eszek megfájdul a hasam. Szerintem nincs elég gyomorsavam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit kellene ennem hogy legyen egy kicsit több gyomorsavam.Mert amikor fáj a hasam akkor egy kis ideig fáj utána pedig eláll

2015. nov. 23. 05:19
 1/4 gömbicica ***** válasza:

orvos esetleg?


fenntartásokkal vagyok azzal kapcsolatban, hogy mindentől hasfájásod van :(


szerinted gyomorsavad nincs ? ezt aztán miből gondolod?


aztán az sem mindegy, hogy a gyomrod fáj, vagy a bélrendszereddel hibádzik valami?


emésztésed amugy rendben van?

székrekedés-hasmenés-puffadás..... ?????

idegállapotoddal sincs probléma ?

2015. nov. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sógoromnak fáj mindig a hasa evés után de magának köszönheti. Sok kávé, energiaital, kevés alvás, sok stressz, dohányzás és mindezek mellett egy időben gyakorlatilag semmit sem evett. Az első válaszoló kérdéseire való válaszolás előtt pedig nem sok mindent lehet erre írni.
2015. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem dohányzok, egyedül kb több mint egy hete szívtam el 6 szál cigit egymás után.Esetleg attól lehet?
2015. nov. 23. 15:27
 4/4 A kérdező kommentje:
puffadás az előfordul néha
2015. nov. 23. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!